Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha tetszem neki, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszem neki, de nem tudja, mit akar, hogy hódítsam meg?

Figyelt kérdés

Női praktikák? Vagy majd jön magától? Együtt szoktunk bulizni.


20L


2014. szept. 5. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha egy pasinak kellesz, azt le sem tudod vakarni magadról, mert állandóan utánad jön.
2014. szept. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmit
2014. szept. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1: Hehe, ez fa_szság. Ilyet a fiúk csinálnak, nem a férfiak.
2014. szept. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jajj, hülyeséget írtam. Amíg a nő nem utasít el, addig persze, hogy megy utána.
2014. szept. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Tedd azt amit én. Mondd meg neki, hogy ne legyen nyúlbéla, akar valamit vagy sem? Ha akar, akkor lépjen. Ne hülyítsen azért, mert jót tesz a kis önbizalmának, hogy van egy lány, aki oda van érte meg vissza.
2014. szept. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azert ez nem igy van. Szerintem kellhetek neki attol fuggetlenul ha olyan tipus nem teper ha azt hiszi felesleges. Ez a lenyeg en sem akarok nyomulni csak megmutatni hogy szabad a palya. De nem ribizliskedni vagy tul sokat mutatni magambol mert elijeszteni az tuti.
2014. szept. 5. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!