Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedhetnek ossze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnek ossze jobban ilyen helyzetben, ezzel a ferfival?

Figyelt kérdés

Eloszor is elnezest, hogy nem hasznalok ekezetet, de angol billentyuzetrol irok!


Megismertem egy ferfit, akinek a kisugarzasa teljesen elvarazsolt, es ugy erzem en is szimpatikus vagyok neki, de en nem merem ot csak ugy leszolitani, o pedig nem fog lepni, mert munka idoben van.


Reggelente es delutanonkent is latjuk egymast, annak a busznak a soforje amelyikkel reggel megyek es este jovok, odaig jutottunk az elmult ket hetben, hogy mar udvozol reggelente es megkerdezi, hogy vagyok, mosolygunk egymasra, mindig integet mikor leszallok, de ennel tobbet meg nem lepett. Gyanus hogy mivel munka idoben van nem is fog, nem tudom, hogyan kellene elorebb mozditani ezt az ugyet.


Nem vagyok olyan aki siman leszolit egy pasit, nem akarok nyomulni se, csak valami kezdo lokest adni, otlet esetleg?


Elore is koszonok minden ertelmes valaszt?


2014. okt. 11. 17:16
 1/2 WheneverYouWant ***** válasza:

A buszsofőrök gyakran viselkednek így szép lányokkal... valószínűleg nem te vagy neki az egyetlen "kedves utas"

Ülj le mellé előre és próbálj meg beszélgetni... vagy ültesd magad mellé az egyik barátnődet és beszélgessetek hangosan.. aztán valahogy őt is belevonni a beszélgetésbe.. vitatkozzatok össze valamin és kérjétek ki a véleményét.. már el is indult a beszélgetés és onnantól csak rajtad áll hogy merre tereled.

2014. okt. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Meg most jottem ide, nincs ismerosom, kollegakkal ennyire nem vagyok jo viszonyba, hogy kiteregessem az erzeseim, valami olyan kellene, amit magam kivitelezhetek.


Londonba pedig buszon elol leulni bunkosag, mert az idoseknek fenntartott helyek vannak ott, oda nem ulok le.


A szepseg dolog eszembe jutott nekem is, de ezt az egyet atgondolva, szebbnel-szebb lanyok szallnak fel reggelente, fel se nez, csak biccent. En pedig egyatalan nem az atlag szep, vagy huu de szep kategoria vagyok.


De azert koszonom :)

2014. okt. 11. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!