Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek összejön? Összejöh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejön? Összejöhetek vele? Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Van egy srác nagyon tetszik kb 1 éve, és a buszon mellé ültem.Beszélgettünk, de nem sokat, mert léekellett szállnia.Szerintetek mitcsináljak??Hogy összejöjjünk?Am...amikor ment, hogy leszáll akkor azt mondta, hogy örültem a szerencsének.nem tudom, hogy hogy jöhetnék össze vele... nem lakunk egymástól messze...lehetne olyan, hogy pl..van kedved sétálni? vagy vmi ilyesmi...vagy hazudjam azt hogy elszökött a kutyám és segíts megtalálni??de ez durva lenne nem szoktam hazudni..14/L
2010. jan. 23. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
ilyet ne hazudj, mert hamar kiderül... inkább hivd el sétálni, bringázni, a játszótérre szipuzni, biztos szivesen elmegy veled
2010. jan. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem nagyon szeretnék nyomulni..és még nem ismrem csak egyszer beszélgettünk de az se volt sok...ilyenkor már elhívhatom sétálni??áá...1 éve vártam rá és csütörtökön ültem le mellé egy év után...és nagyon aranyos kedves...jófej fogalmam sincs hogy mi legyen..
2010. jan. 23. 18:55
 3/7 anonim ***** válasza:

kicsit nőj fel!

ám a srác hány éves? az idősebbekkel vigyázni kell azért(17-18 évesekre gondolok)

ötletnek ugyanaz mint az előző vagy vedd fel msnre stb.

15/L

2010. jan. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a nőj fel dolgot arra írtam, hogy nekem az írásodból (és a stílusából) az jött le, hogy kicsit szétszórt vagy még.
2010. jan. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

tudok...komoly is lenni és felnőttesebben viselkedni...am...egy 15 éves mondta... 1 évvel vagy idősebb nálam...de nem kioktatásra van szükségem...hanem válaszra egy normális értelmes válaszra...de azért köszi

16 éves 13 voltam amikor 17 éves barátom volt és mondta, hogy nem vagyok olyan mint a többi 13 éves lány...nem vagyok gyerekes...szeretnék még több választ de ne olyat, hogy nőlj fel gyerekes vagy satöbbi satöbbi..csak egy sima választ szeretnék olyan nehéz???

2010. jan. 23. 19:03
 6/7 anonim válasza:
figyelj ha télleg kedveled akkor előbb utóbb a srácc észre fogja venni én legalábbis igy gondolom ha nem akkor a srácc elég bamba de szerintem elég az ha beszélgetsz vele ,ismerkedtek. De szerintem akkor próbáljatok minél több közös programot szervezni. 15/F
2010. jan. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
khm.. 1év nem sok,de mások szerint sokkal komolyabban gondolkodok, meg előrelátób vagyok. ennyi. de te nem hinném, ha egyszer a hazugság jutott eszedbe. meg amit mindenhova írnak: mosolyogj bla-bla, ha nem tűnik fel neki úgyis mind1.
2010. ápr. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!