Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet megismerkedést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megismerkedést kezdeményezni írásban?

Figyelt kérdés
2008. aug. 11. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanúgy, ahogy szóban. Nincs túl nagy különbség, mert szóban elmondod, hogy mit akarsz, írásban meg leírod.
2008. aug. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, van kedved eljönni velem teázni?
2008. aug. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pl: Szia xy vagyok,szeretnélek megismerni.Amikor már beszélgetettek kicsit és ugy veszed észre,hogy szimpatikus neked,te is neki,akkor elhívhatod randira.
2008. aug. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Srapnel ***** válasza:
Nincs pontos recept. Írj valami meglepőt, vagy vicceset. De a legjobb, ha azt írod, ami Neked eszedbe jut, hiszen nem velünk, vagy a jótanácsot adókkal akarod összeismertetni a másikat, nem igaz?
2008. aug. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
írásban nem lehet megismerkedni! mivel két személy között az információközlésnek csak 40% a beszéd, amit le is tudsz írni, kevés. szerintem az írás annyira elég lenne hogy kerestek egy olyan dolgot amit mindketten szerettek, pl egy teázóba lenni, pipázni, esetleg egy áruházba kirakatot/ruhát nézni, és megbeszéltek egy találkozást. :)
2008. aug. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 3 éve ugy találtam rá a pasimra (még most is 1ü vagyunk!),hogy levelet írtam neki...bedobtam a posta ládájába.Leírtam,hogy mennyire szimpatikus és hogy ha felkeltettem az érdeklődését akkor hívjon fel stb... fel is hívott.Szóval nekem bejött és ráadásul nagyon kedves és romantikus megoldás.legalább egyedi!
2008. aug. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!