Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme úgy ismerkedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme úgy ismerkedni, ha csupán az egyik fél kelti fel a másik érdeklődését?

Figyelt kérdés

Tehát nincs meg a kölcsönös felfigyelés a másikra!!! Úgy értem, sok olyan sztorit hallottam már, hogy egyszerre pillantottak egymásra, egyszerre lángolt fel a szerelem, mert az első pillanattól kezdve megvolt a vonzalom egymás iránt.


Viszont úgy van-e értelme ismerkedni, ha például egy fiúnak tetszik egy lány, de a lány észre se veszi a fiút? Tehát a fiú ugyebár már érez valamit a lány iránt (tetszik neki, ismerkedne vele, szívesen töltené vele együtt a délutánokat stb.), de a lánynak egyáltalán fel sem tűnik a fiú, nem néz rá stb.


Így van értelme egy fiúnak kezdeményezni, ha semmi jelet nem kap a lánytól?


2014. máj. 15. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs.
2014. máj. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van. Nem minden lány mutatja ki, ha tetszik neki valaki. Én például rá sem merek nézni.
2014. máj. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vörös a csaj?
2014. máj. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem. Vagy nem merem mutatni a tetszést, mert én sem kapok elég jelet.
2014. máj. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem vörös, de most lényegtelen a személy kiléte. Szóval az elmúlt években történt ismerkedések alapján úgy érzem, hogy amikor egy lány nem vesz tudomást egy fiúról, annak nyomós oka van: a lány valószínűleg kapcsolatban áll vagy már tetszik neki valaki vagy egy nagy csalódáson van éppen túl és még mindig az exbarátja körül forognak a gondolatai. De ha egyik sem, akkor szimplán azért, mert nemhogy nem jön be neki a fiú, hanem még szinte érezteti is a fiúval, hogy "hát te meg mit akarsz tőlem... esélyed se lenne nálam soha" Nem mondja ki, de kb ez jön le a szavaiból. Azt hiszem kezdek belenyugodni, hogy - mint egy középszerű srácnak - esélyem sincs nemhogy a jó nőknél, de még a középszerű, átlagos lányoknál sem!
2014. máj. 15. 22:55
 6/6 acelsziv ***** válasza:
az érdekessé válás az állatvilágra jellemző. Színpompás tollak stb. Neked viszont van eszed és tudsz beszélni. Ne érdekes legyél, hanem érdeklődő. beszéltesd a lányt és keress olyan pontokat, amikben egyet tudtok érteni. Ez fog hozni affinitást is.
2014. máj. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!