Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után mi értelme van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mi értelme van a másik fél ócsárolásának, lejáratásának?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel hétvégén szakítottam, végleg. Megelégeltem az állandó kavarásait, az álszenteskedését, a szemforgatását, a sunyítását. Nem ezt a lányt ismertem meg a nyáron, négy hónapot voltunk együtt, és ez idő alatt alaposan kiismertem. Egy számító, képmutató dög. Mindent egyenesen odavágtam a fejéhez a szakításkor, és azt mondtam hogy legyen ennek vége, mert én nem így ismertem meg. Ő azt mondta jó, legyen vége.


Harmadik napja olyanokat hallok vissza, hogy én végig hazudtam neki a kapcsolatunkban, átvertem, bántottam, és hogy ő szakított velem vasárnap, és azóta is zaklatom minden nap, minden órában. Ez egyáltalán nem igaz, mert örülök végre, hogy megszabadulhattam tőle. Teljesen ki akarom zárni őt az életemből, de ő tesz róla immáron harmadik napja, hogy ha közvetve is, de valamivel mindig piszkáljon.


Azt kell mondjam, számítottam erre, hogy mocskolódni fog, mert mindenkivel ezt csinálta amíg velem volt.. minden történetet úgy mesélt el nekem, hogy Ő AZ ÁLDOZAT, Ő AZ ÁRTATLAN BÁRÁNYKA, és kezdtem nem hinni a meséinek, mert olyan embereket járatott le, hordott le nekem, akikről amúgy tudom hogy normálisak, megbízhatóak, korrekt lányok és fiúk.. Kapcsolatunk közepette jöttem rá hogy bár még kötődök hozzá, de nekem nem erre van szükségem, hogy a párom élete arról szóljon, hogy mindenkinek hogyan tesz keresztbe, hogyan és mit kavar be, kiket hogy szapul, mocskol ártatlanul stb..


Mi értelme egyáltalán az ő életének?


(22 éves vagyok, a volt barátnőm is ennyi)


2013. nov. 6. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek mindig ezt csinálják. Öntelt majom, nem több. Az ostoba kis büszkeségét sérti, hogy lapátra került a hülyeségei miatt.
2013. nov. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. nov. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez vmi népbetegség?


Sok rosszat mondhatnék róla, és fentebb le is írtam róla néhány rossz tulajdonságát, de nem azért, mert bármit is meg akarok ezzel bosszulni, bosszúból le akarom járatni, hanem mert így látom. Az együtt töltött idő nagy része nagyon szép volt, ezzel nincs is bajom, mert valóban jól éreztük magunkat együtt, de ami ezeket a húzásait illeti, köszi nem kérek belőle..

2013. nov. 6. 12:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ugyanez a helyzet volt velem is, csak én bírtam több, mint fél évig. A barátaim próbáltak lebeszélni róla, de szerelmes voltam (vagyok is?) belé. Ő még vette a bátorságot arra is, hogy az én legjobb barátomnak hordjon le. Közvetett és közvetlen támadásokat is kaptam. Akkor megírtam neki, hogy hagyjon békén és azóta valahogy nyugi van. Nekem már van másik barátnőm, de néha még hullámzok miatta. Ugyanilyen típusú nő az exem is. Habár inkább gyerek, mint nő. Szánalmasnak tartom az ilyet, de az ő dolga. Az én barátaim úgyis tudják mi az igazság, az övéit meg pont lesz*rom, nekem ők senkik. Nálam 3 hónapja volt a szakítás, ő is azt mondta, hogy ő szakított. Rá kell hagyni és kész. Én megtartottam az üzenetezéseket utána, csak hogy ha netán megint elszabadulnak az indulatok... Ajánlom neked, hogy keress valami elfoglaltságot, ami leköt, hogy ne gondolj rá egyáltalán. Sok sikert!

2013. nov. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En a no vagyok. Az exem szakitott velem lassan fel eve. En azt gondolom, meltosaggal viseltem, nem konyorogtem, nem pocskondiaztam. Ellenben o mindenfelenek elhordott, meg a kapcsolatunk alatt is, amirol persze nem volt tudomasom, mert a szemembe jopofizott.

En sem nagyon ertem, hiszen nem volt kotelezo velem lennie, ha megis igy dontott, akkor miert hord el mindennek?

Inkabb akkor oruljon, h megszabadult tolem.

Szakitas utan is meg rendszeresen keresett, egeszen addig, mig ki nem teritettem a lapjaimat, magyarul, h tudok rola, h milyen gustustalanul, tiszteletlenul beszel rolam.

De meg ezek utan is probalkozott par hettel, mig le nem csereltem a szamom.

Egyszeruen nem ertem. Igazabol nem is erdekel, a nyertes en vagyok, csak megosztottam a szemelyes tortenetemet. :)

2013. nov. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!