Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti hogy mondátok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy mondátok meg annak a fiúnak aki nagyon tetszik nektek, hogy vágja le a körmeit és borotválkozzon? Úgy, hogy nem akarod megbántani?

Figyelt kérdés
Mert nagyon tetszik a srác, de ez zavar benne, hogy hosszú körmei vannak és nem borotválkozik:S...ezt nem szeretem
2010. jan. 24. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben felvezetném azt h te jobban szereted h ha egy fiú jobban ápolt és oda figyel/ ad magára..

Szerintem egyszerűen így mondd meg neki : nem szeretnélek megbántani, de jobban szeretem h ha egy fiú borotvált és rövidebbek a körmei.. h ha nem túl nagy kérés.. és nem értesz félre és nem haragszol meg rám.. akkor lehetne h megborotválkozol és levágod?

Szerintem h ha szeret akkor ennyit meg fog tenni érted..

És egyszerűen azt mond amit gondolsz.. és egyenesen nyíltan..

Szerintem sok veszíteni valód nincs..

Sok sikert:)

2010. jan. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ay istenem, hogy lehet egy fiú ennyire igénytelen ???

És akkor nemrég itt szidták a metrosex srácokat, hogy túlságosan foglalkoznak magukkal. Na köszönöm szépen, én azt hiszem inkább őket választanám, mint az igénytelenséget. Persze egy kis borosta akár izgató is lehet, nem erről van szó, de hallok itt olyat is, hogy heti 2x fürdik pl, és kb megáll az eszem.

2010. jan. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem párom szokott olyasmit csinálni h elfelejt borotválkozni =D meg 2 szemöldöke közt nem szedi ki a kis szálakat, amik néha idegesítenek. ilyenkor én ált a borotvát a kezébe nyomom, vagy leteperem és előveszem, a szemöldökcsipeszt =D

ha jártok akk sztem ezeket te is teheted, ha csak simán tetszik... akkor én is csak azt tudom javasolni h némi bevezetéssel. modnjuk h neki mennyire fontos, h 1 nő ápolja magát. így talán magához tér =)

2010. jan. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha tetszik akkor fogadd el úgy, ahogy van!! Vagy keress mást!!

Basszus nem értem hogy miért nem lehet egymást olyannak elfogadni, amilyen?

2010. jan. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2 ötletem van.

1.este vágdd le a körmeit és borotváldd meg vagy

2. Mondd meg neki hogy nagyon szexin nézz ki de ha ezt a két dolgot is megcsinálná még szexibb lenne

2010. jan. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi=)majd valahogy a tudtára adom
2010. jan. 24. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!