Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért idegesít? Hogy tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért idegesít? Hogy tudnám elviselni, és nem megbántani?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki "udvarolgat". De nekem ő egyáltalán nem jön be, mint férfi. Persze kedves, kedvelem, haverok vagyunk, de ennél több sose lesz. Ő pedig kitartóan, persze finoman adja a jelzéseket, hogy mennyire kedvel. Ez engem nagyon frusztrál, nem bírom elviselni, ha egy olyan srác teszi a szépet, akitől nem akarok semmit. Megsérteni nem szeretném. Nagyon bunkó vagyok, ha finoman leépítem? Egy gáz van, hogy ez a finomság nekem nem megy :S Félek bunkó leszek vele, hiába aranyos és kedvelem. Hülye személyiség vagyok.
2011. máj. 6. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, meglátszik rajtad.


Olyanról hallottál már, hogy valaki lehet egyszerre őszinte és intelligens is? Erőltesd meg magad egy picit ilyen téren, menni fog az. Legalább a srác kedvéért, ha már ennyire kitartóan udvarolt neked.

2011. máj. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazából ez a leépítés szó elég csúnya, nem is akarom én bántani, csak nem leszek már vele annyira kedves, nehogy reménykedjen... És félreértsen. A szemébe nem mondom, hogy nem akarok vele járni. Nem is kérdezett még rá, csak a viselkedésén látszik...
2011. máj. 6. 15:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja jó, álltasd csak. Ahelyett, hogy nyíltan megbeszélnéd vele. De persze, ti, nők folyton csodálkoztok, hogy a férfiak miért olyanok, amilyenek, pedig csak ki kellene mondani a dolgokat.
2011. máj. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez nem áltatás, de ha nem konkrét velem, csak teszi a szépet, akkor mire fel legyek őszinte, és mire fel mondjam, hogy nem akarok tőle semmit? Haverok vagyunk könyörgöm...
2011. máj. 6. 15:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg haverk lennétek, nem éreznéd úgy, hogy udvarolgat. :) Vagy legalábbis nem udvarlásként tekintenél azokra a dolgokra.
2011. máj. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én őt havernak tekintem. Pont ezért zavar, hogy észrevehetően "nagyon kedves" velem. Látszik rajta, még ha nem is mondja.
2011. máj. 6. 15:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Jó. Mégiscsak téged zavar a dolog, tehát neked kell ellene tenni. Őszintén és intelligensen. Szurkolok.
2011. máj. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Igyekszem :)
2011. máj. 6. 15:14
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ebben a helyzetben egyszerűen megmondtam az illetőnek, hogy talán félreértettem, de nekem úgy tűnik, hogy udvarol és többet is szeretne barátságnál, én viszont tőle nem. Ennyi volt, azóta tudja mi a helyzet.
2011. máj. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Adj ellenkező jelzéseket.
2011. máj. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!