Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiu-Lany baratsag? Mit gondolt...

Fiu-Lany baratsag? Mit gondoltok? Velemeny?

Figyelt kérdés

Vagy 2 eve megismertem facebookon egy fiut,akivel egy kis ido utan mindennapossa valt a beszelgetesunk.Jofej,szinte barmirol el lehet vele beszelgetni volt,hogy olyasmit is megtudtam vele osztani amit massal nem,szoval mondhatni szoros volt a kapcsolatunk.Mindig azt mondta ugy nez ram mint a hugara es en is ugy tekintek ra mint a testveremre.

Szinte minden fenykepemhez commentelt:szeretlek,gyonyoru vagy stb..

Aztan par honapja megkerdezte tolem,hogy szoktam-e gondolni ra es hogy mondjam el mit erzek iranta.

Faggatni kezdtem,hogy miert kerdezi es azt valaszolta,hogy irjam le neki mert,hogy ez szamara nagyon fontos es hogy miutan valaszoltam akkor elmondja,hogy miert kerdezte.

Szimpatikus volt szamomra de mivel egyaltalan nem lakunk kozel egymashoz (tehat nem mukodne egy kapcsolat ezzel mar elso perctol kezdve tisztaban voltam)ezert csak annyit mondtam,hogy ugy szeretem mint a testveremet szoval csak baratilag.

Aggodom,hogy megbantottam-e hiszen nem akarom,hogy veget erjen a baratsagunk.

Erre azt valaszolta,hogy megkonnyebbult,mert ha esetleg mast mondtam volna,o nem tudta volna viszonozni az erzeseimet.

Ezutan eltelt eleg sok ido es maskepp viselkedett alig irt es akkor is olyan hidegen,nem volt meg az a tipikus hulye enje,nem viccelodott stb..


Kerdesem tehat az,hogy esetleg valoban nem akart tobbet baratsagnal,vagy a valaszom hatasara igy magyarazta ki magat?


U.i.Ismetlem ez egy fel eve tortent,mara mar van baratnoje annak ellenere mindig felkeres neten,mondvan,hogy hianyzom neki es hogy hianyoznak a beszelgeteseink..


17 evesek vagyunk


2014. szept. 21. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy barátság. Dugnám-nemdugnám kategória van.
2014. szept. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna 3 évvel ezelőtt a kérdést... Én is megkérdeztem a lányt, de közbe én is tudtam, hogy távkapcsolat nem működik. Akkor hagytuk is ezt a témát. Aztán 2 évvel ezelőtt egyetem miatt egy városba kerültünk, és egyből kialakult valami köztünk. Szerelem nincs, de 2 éve boldog párkapcsolatban élünk.
2014. szept. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es szerelem nelkul,hogy eltek boldog parkapcsolatot?
2014. szept. 21. 22:15
 4/5 anonim válasza:
szia szerintem szerelmes vol beléd és kíváncsi vol h mi regálsz, mert ha azt írod h tetszik neked lehet, hogy bevallja h ő is szerelmes beléd de így nem merte főleg azután h azt mondtad olyan mintha a tesód lenne szerintem próbálj vele öbbet beszélni és az sem ártana ha megkérdeznéd h mit lett ilyen furcssa persze ccsak akk ha hiányzik a barátsága különben ne feszegesd nála a témát hátha nem esik jól neki vagy furcsán reagál de talán mégegy próbát megér.
2014. szept. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Úgy hogy mindketten csak csalódtunk a szerelembe és látjuk, hogy sok nagy szerelmes mit meg tesz a partnerével. Jobban érezzük magunkat így és kész.
2014. szept. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!