Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legjobb barátom (fiú)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom (fiú) akivel persze mindent megbeszélek és forditva, de csókoloztunk is és nem is egyszer de mégsem járunk, . Ez mit jelent? Mert tudom hogy nem szerelmes belém

Figyelt kérdés
megbeszétük már sokszor hogy többször nem esünk bele ebbe a hibába, és nem én csókoltam meg sokadjára se de mégis engedtem ,ez hülyeség? elrontsa a barátságunk egy idő után?

2014. okt. 18. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:

barátság az ilyen.

értékesebb lehet mint járni és szakítani.

2014. okt. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szavaiddal élve hülyeség. Az egyikőtök idővel szerelmes lesz, a másik meg nem. Közben vígan ismerkedhet a "barátod", mert ugye te csak egy haver vagy neki. Engem egy éven át 5 nővel is meg tudott csalni egy pasas, mire leesett mi a szitu (rajta kaptam - mert ugye van, amiből ki tudja magát beszélni az ember [ezért tudott hülyíteni], van, amiből nem). Jó barátok voltunk, meg úgy viselkedett, mintha járnánk, de hivatalosan nem jártunk és párhuzamban többekkel volt így.
2014. okt. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na igen ez a helyzet velem is pontosan.szóval lehet hogy akkor többet éreztem de már nem biztosan nem
2014. okt. 18. 17:27
 4/4 anonim válasza:
tapasztalatból mondom, h eléggé elrontja a barátságot
2014. okt. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!