Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az gáz, ha úgy kérdezem meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Davidusimusu kérdése:

Az gáz, ha úgy kérdezem meg, hogy eljönne-e velem randizni, amikor nem online? Indok lent. Elsősorban lányok válaszát várnám.

Figyelt kérdés
Nos, mivel nagyon ritkán van fent facebookon, így nincs kedvem mindig kivárni több napot, stb. Sajnos mivel már nem egy helyen dolgozunk és elég messze is élünk egymástól,illetve mivel olyan hülye voltam, hogy egy telefonszámot sem kértem el, így már csak ez a lehetőség maradt.Részletekbe nem nagyon megyek bele, mert fölösleges. Igazából csak ennyit szeretnék megtudni :)

#első randi #randi #randi hol
2014. okt. 19. 01:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem jobban tetszene,ha csak talizni hívnának el,aztán úgyis alakul a folytatás.:)

De ez nézőpont kérdése!

2014. okt. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindenesetre azért sok sikert!:)
2014. okt. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem kell kijelenteni, hogy akkor ez most randi, egyszerűen csak hívd el valahova, ahová gondoltad. Ha belemegy, akkor majd alakul, ha nemet mond, akkor meg keress mást. :)

Amúgy meg, mivel más lehetőséged nincs, ezért persze, nyugodtan hívd el facebookon "üziben", majd elolvassa, amikor felmegy. (Különben én speciel sokszor rejtve vagyok fent, lehet akár, hogy ő is...)

2014. okt. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Egyébként én is erre gondoltam. És egyébként, ha elhívom találkozni, akkor már tudatosul benne, hogy miért is? Vagyis, ha elfogadja, akkor már valószínűleg ő is szeretne valamit? És egyébként mit írjak neki szerinted? Csak simán annyi, hogy "Szia! Lenne kedved valamikor találkozni?" ? Ilyesmi?
2014. okt. 19. 01:37
 5/10 A kérdező kommentje:
És egyébként nektek volt olyan, hogy nagyon jól éreztétek magatokat egy sráccal, és egyszer amikor próbált elhívni titeket valahová,de mivel nektek nem tetszett nemet mondtatok,de utána még beszéltetek egymással? Mert ez így elég fura lenne a történtek után, viszont az is fura lenne, hogy milyen jóban voltatok, aztán az egész semmivé lett :)
2014. okt. 19. 01:40
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne támadd le rögtön,kérdezd meg mi a helyzet vele,hogy van,hogyan alakulnak a dolgai..

beszélj vele párazor,és utána kérdezz rá,hogy nem e lenne kedve összefutni veled egy kávéra,vagy beülni valahová beszélgetni,vagy bármi.

2014. okt. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

nem kell,hogy online legyen,úgyhogy nyugodtan.

sőt,ha így levelezel vele és nem online,akkor pontosabban tudod alakítani a taktikát,nem kell rögtönöznöd.

viszont ha régen beszéltél vele,akkor először szükséges a komfort építés.

1.hogy vagy mint vagy.

2.a flört,vagyis a vonzalom keltés.

3.és ezek után hívhatod úgy randira,hogy jó eséllyel igent mond ha nem is elsőre.

mondjuk ha fullos csaj,akkor minimum 5-6x tesz próbára mielőtt igent mond,erre is készülj fel és ne kocoltatásnak vedd a terelését,hanem nyomulj tovább amíg megtörik.

2014. okt. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha elhívod, akkor rá fog jönni, hogy feltehetően érdeklődsz iránta ( mármint gondolom, hogy van annyira intelligens, hogy rájöjjön :) ). Az viszont, hogy igent mond-e vagy sem, nem biztos, hogy kifejezetten azt jelenti, hogy ő is komolyabbat akar tőled. Lehet, hogy csak azért fogadja el a meghívást, hogy adjon esélyt neked, jobban meg tudjon ismerni, de utána nem akar majd semmit (vagy annyira megkedvel, hogy ő is folytatná majd). Meg persze az is nyilván lehetséges, hogy azért mond mindjárt igent, mert te is bejössz neki.


Szóval a lényeg az, hogy ezt 100%-ra úgyse lehet megmondani, és ne is agyalj ennyit ilyeneken, hanem lépj és majd meglátod. ;) Minden alakulni fog a maga módján...

2014. okt. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Inkább kérj tőle egy telefonszámot, és hívd fel.

És igen, simán lehet hogy jól érzem magam valakivel, de nem akarok vele járni (már ha erre vonatkozik a másik kérdés).

2014. okt. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. okt. 19. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!