Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Ti hogyan kepzelitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti hogyan kepzelitek el az álomrandit egy álomnővel?

Figyelt kérdés
Kérlek a korotokat is írjátok meg, kíváncsi vagyok, hogy ki mennyi idősen mit gondol erről.
2014. okt. 19. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek nagy igényeim egy vidám nyílt őszinte beszélgetés elég lesz, köszönöm.
2014. okt. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Macskaköröm első komment.
2014. okt. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem az a lényeg, hogy legyen legalább olyan hülye, mint én, és azért nézzen ki valahogy :D 22f
2014. okt. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első két kantársam álláspontján vagyok én is. :)



27/F

2014. okt. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 RRR ***** válasza:

legyen értelmes jó fej,ne tonna-donna egy bányarém

ennyi

2014. okt. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
térdeljen le elém.... :D
2014. okt. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szóval legyen a hölgyemény normális, és maga a randi? Hogyan zajlana szerintetek?
2014. okt. 19. 23:09
 8/8 Kisboltos ***** válasza:

Én egy interaktív randira mennék. Nem egy mozi, vagy süti melletti beszélgetés. Nincs azzal bajom, de eleinte szerintem sokkal közelebb hoz egy kirándulás, egy strand, vagy amit most nagyon nézek az a Csodák Palotája.

Közben is remekül el lehet beszélgetni, de mégis lesz egy élmény, ami máris közös. Azután meg be lehet ülni valahová, vagy csak szépen hazakísérni vagy mit tudom én:)

17

2014. okt. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!