Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, lányok ti hogy képzeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, lányok ti hogy képzelitek el az álom pasit, aki mellett boldogok lennétek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 2. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Nem képzelgek, mert egy konkrét személy az.
2013. ápr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fogadjon el olyannak amilyen vagyok. :)
2013. ápr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
úgy, ahogy az elözö barátom volt, amíg el nem költöztek :(
2013. ápr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fölös álompasit tervezni...

1. a szerelem kiszámítahatlan...

2. úgyse létezne, meg nem is tudnám milyen legyen

3. fölös lenne egy ilyen személyre várni.

Nekem csak minimumaim vannak, de azt nem csak egy férfitól várom el hanem egy nőtől is aki a társasági / baráti körömbe tartozik.

Amúgy meg logikus hogy az mellett lennék boldog aki a leginkább boldoggá tud tenni. De nekem van egy olyan "perverzióm" hogy jobban szeretek adni, szóval aki boldoggá tudok tenni és elvisel (ez a minimum) :D

2013. ápr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már megtaláltam, imádom és semmit nem változtatnék meg benne.:)
2013. ápr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell elképzelni, mert hús-vér valóban teszi széppé a napjaim. :)
2013. ápr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!