Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elrontottam mindent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam mindent?

Figyelt kérdés

Két hete találkozgatunk gyakran, de úgy érzem,hogy nagyon rosszul építettem fel az egészet,mert még mindig nem tudom róla,hogy mi a hobbija.Előfordult,hogy nem vágtam le a körmömet. Túl sok rossz dologról meséltem neki, mert érdeklődött.


Nem tudom,hogy mikor rontom el és mikor nem. Szeretnék egyről kettőre lépni, de nem sikerül. Tegnap elmondta,hogy nem biztos a dolgában a korábbi kapcsolatai miatt.Én leírtam neki akkor, hogy nincs azzal semmi gond, ha bizonytalan, és szeretném, ha nem szomorkodna. Nem kellett volna?


Hol tudnék tanácsokat kapni?Tervszerűen szeretném felépíteni az ismerkedést.Szeretnék vonzóbb lenni


2014. okt. 21. 23:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Tanácstalan vagyok, és nem tudom,hogy kitől kérhetnék tanácsot
2014. okt. 21. 23:17
 2/5 anonim ***** válasza:
Most neked mi a bajod ? Két hét után ilyeneken fenn akadni!
2014. okt. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miért?
2014. okt. 21. 23:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy picit szerintem vegyél vissza ebből a "jajj rosszul vehettem a levegőt? Ugye nem lépkedek tul gyorsan?"-ból. Én azt mondom, hogy pont emiatt bizonytalanodik el. Vedd kicsit lázában. Megfojtod ezzel a hozzá állással.

Hány évesek vagytok?

2014. okt. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nőknél semmise biztos, akár 1 szóval is elronthatod az egészet 2 hét után is... Sose higyj nekik
2014. okt. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!