Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az elsö találkozás? Mit ajánlotok

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elsö találkozás? Mit ajánlotok

Figyelt kérdés
Nem elöször talizol vele de szülinapja volt és nem tudom mit adjak neki. Valami csokit? (Milyet) vagy talán egy szál virágot? És virágbol milyet alyánlotok?
2011. szept. 1. 19:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy bagettet
2011. szept. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
egy szál vörös rózsa
2011. szept. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

kinek? honnan ismered? mennyire közeli? fiú vagy lány?


öregem, semmi infót nem irtál.

2011. szept. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Add a kezébe a brét!
2011. szept. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
0%
mond ezt:dugunk?
2011. szept. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ja bocs fiu vagyok16 ö is ennyi régota ismerjük egymàst rajdiztunk is màr régebben
2011. szept. 1. 20:01
 7/15 erik21 ***** válasza:
19%
fél kiló darálthúst :D :D
2011. szept. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
vegyél neki durex-et
2011. szept. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát figyelj szerintem a virág az alapvető dolog meg pl vehetnél neki 1 doboz bonbont is. A raffaellot szerintem minden lány szereti :) és a virág pedig jó illatú legyen. Vagy rákérdezhetsz ilyen finoman hogy milyen illat a kedvenced és akkor meg olyan illatú virágot veszel. És nem értem hogy miért kell ennél poénkodni jó 1 1 ember kiír hülye kérdéseket és arra ráfér a poén de ennél... -.- Remélem hogy segítettem
2011. szept. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
40%
vmi kicsit ami csillog szép kicsi ékszertartóba rakd annak örülne. nem kell feltétlenül ékszernek lennie csak csillogjon:D
2011. szept. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!