Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintettek gáz az, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek gáz az, ha a csaj a randin nem tudja, melyik oldalon kell beszállni az autóba? És ha nem tudja mi a különbség az ajtó zárása és csukása között?

Figyelt kérdés
2014. okt. 26. 18:12
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Az anyósülésre kellene beülnie, de összekeverte a két oldalt, és a vezetőülés ajtaját nyitotta ki
2014. okt. 26. 18:30
 12/23 anonim ***** válasza:
Biztos zavarban volt:D
2014. okt. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

#11 Köszönjük Emese. :)


#12 Nem lehet hogy sokat élt Angliában? Nem lehet hogy megszokásból mert egyébként szokott vezetni?

2014. okt. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
ha Angliából jöttél, akkor nem gáz, érthető :P
2014. okt. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

14!


Azért írtam le, mert nem tudom, hogy most tényleg erre gondol-e...Mert nem hiszem el, hogy ezt valaki ne tudná...annak nagyon butának kell lennie...

2014. okt. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Ha van kocsija, és általában ezért a kormány felőli oldalon száll be, simán lehet megszokás, hogy oda készül beszállni.

Egyébként pedig lehet, hogy zavarban volt, és tévesztett. Szerintem ez annyira mellékes apróság, hogy kár ezzel foglalkozni. Ha egy lány tök buta, annak ki kell derülnie más dolgokból (is). Nem hiszem, hogy az ajtótévesztés az új IQ teszt:-)

2014. okt. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
#15 De ezt a kommentet meg azután írtad hogy felsoroltam két simán elképzelhető okot.
2014. okt. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

A másik, meg ha mindig csak központi záras kocsit használt akkor neki a becsukás az bezárást is jelent.


Én sem értem hogy mit kell ezen fennakadni. Tudnék olyan dolgokat mondani ami nekem teljesen természetes, ti meg 10. alkalommal sem értenétek meg. Sőt, mindenki tud ilyen dolgokat.

2014. okt. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ha ez lenne a legkisebb defektje a csajnak, akkor nem lenne probléma.
2014. okt. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
pontosabban a legnagyobb...nem ?
2014. okt. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!