Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Zavar ha az első randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar ha az első randin előkerül egy kis alkohol?

Figyelt kérdés
Nem szélsőséges módon, orbitálisan berúgva, de mondjuk kiülve egy padra egy szép napos időben egy üveg borral, vagy télen egy pubban pár ital elfogyasztása.
2014. okt. 29. 09:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem vinném első rendin a lányt ilyen helyre.
2014. okt. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én se
2014. okt. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Helyzettől függ. Padon nem iszogatnék, főleg, hogy büntetik is :D

De nyáron, jó időben, egy hangulatos teraszon vagy kerthelyiségben jól esne egy rosé fröccs vagy egy sör.

Télen ha beülünk valahova beszélgetni, akkor inkább teára, forrócsokira vágynék. De is változó. Napközben biztos nem vágynék alkoholra, de ha este találkozunk, akkor lehet.

De én azt javaslom, hogy ne akarj randin feltétlenül iváshoz ragaszkodni, sok mindent lehet még csinálni.

2014. okt. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Neeeee!

Télen a városban forraltborozni és sétálgatni okés vagy egy normális, igényes, kávézóba be/kiülni forraltborozni(ha maradunk az alkoholnál) okés, de egy padon fényes nappal elég hervasztó.:/

2014. okt. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna, sot.
2014. okt. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
inkabb egy kavezo.. mondjuk nalam egy igenyes,nem reszegekkel teli,csendes beulos bar is szobajohet!
2014. okt. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk bárba nem ülnék be első randin, de egy kis bor jöhet. L
2014. okt. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ahogy előttem írták az úgy szerintem elfogadható.

bár most az jutott eszembe,hogy mi lenne ha randin is azt csinálnánk mint a haverokkal:kiülni egy parkba 2üveg vodkával,aztán megpróbálni hazatalálni:D

2014. nov. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem kifejezetten zavarna!
2014. nov. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!