Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozás lemondása? (Lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozás lemondása? (Lent)

Figyelt kérdés
Ma lett volna a harmadik találkozásom egy fiúval akivel nagyon jól kijövök és megértjük egymást de reggel ezt az üzenetet kaptam tőle:"Bocsi de mára közbejött valami ma nem tudok menni." Engem ez nagyon rosszul érintett mert hétfőn talákoztunk utoljára és hazakísért majd megölelt és az volt az első kérdése,hogy mikor találkozunk újra , az első találkozásnál meg megpusziltuk egymást persze csak arcra.ezekből úgy érzem hogy nem csak barátságot akar de ez a találkozás lemondása elbizonytalanít kicsit. Átolvastam sokszor a reggeli üzenetét és azt írta ugye, hogy" ma nem tudok menni" tehát most komolyan közbe jöhetett valami(remélem nem valaki) és keresni fog egy másik időpontot vagy csak én szeretném ezt hallani és reagálom túl?
2014. okt. 29. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Te reagálod túl.
2014. okt. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nemadnámmeg:S ***** válasza:

Szerintem túl reagálod..

Nekem ilyenkor az első kérdésem miért mit csinálsz? És ha akar akkor válaszol

2014. okt. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak most úgy érzem,hogy nem én vagyok az első nála.
2014. okt. 29. 14:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Nők... ismerős helyzet, én is nőből vagyok, de túlreagálod. Nekem is rosszul esett 1-2 ilyen, de nem csináltam balhét, mert tudtam, hogy a pasinak voltak fontosabb dolgai is nálam. Plusz semmi okom nem volt hogy felrójam neki, vagy hisztizzek, elvégre nem voltam akkor még a barátnője. De ne vedd magadra a dolgot, nyugalom :)
2014. okt. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát

ha felajánl vagy kér másik időpontot = tényleg dolga volt

ha nem = lerázás

2014. okt. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!