Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Elhívjam? Hogyan?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elhívjam? Hogyan? Hova?

Figyelt kérdés

Az interneten pár hónapja megismerkedtem egy lánnyal. És elég közel is lakunk egymáshoz (kb. 5 km). Pár hete beszéltük, hogy majd őszi szünetben találkozhatnánk. Mondtam neki, hogy majd még addig beszélünk, de még nem írtam neki. Írjak neki? Milyen helyre tudnám elhívni, mit tudnánk csinálni szerintetek? Milyen hoszú legyen a program? Szüleimnek mit mondjak itthon, hogy hova megyek?

Én 17 éves vagyok, a lány pedig 18 éves.

:)



2014. okt. 26. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
17 évesen megmondhatod a szüleidnek hogy elmész randizni. gondolom tudod hogy mit szeret csinálni, oda hívd ahol mindketten jól érzitek magatokat. nem tudok helyet ajánlani, mert nem tudom hol laksz.
2014. okt. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze hogy hívd!! Minél előbb szerintem,írj neki még ma:)

Ilyen hidegben ...mehettek pl. sétálni,de üljetek is be valahova,süti,vagy esetleg tekéző,de valami hangulatos beszélgetős hely a legjobb szerintem:)

Szüleidnek megmondod hogy randid van,vagy csak annyit hogy nem szeretnél még többet mondani óla és kész.

Sok sikert!! :)

18/l

2014. okt. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mozi , vagy valami étterem
2014. okt. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még nem találkoztunk mégsem (üziben leírom, ha érdekel, hogy miért). Érdemes még foglalkoznom vele? :/
2014. nov. 14. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!