Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Nem bírom

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem bírom

Figyelt kérdés

Nem írok életkort de még gimis vagyok. Még 3 éve megismerkedtem egy jófej sráccal. És sokat beszéltünk és sokszor találkoztunk egy időben. És nekem nagyon tetszett. És még sosem éreztem, így. Mármint tudtam, hogy ő nem az a típus aki egy hétig tetszik. Valamikor neki is tetszettem azt hiszem de inkább csak barátként tekintettem rá. De senkinek nem mondtam el, h érzek (nem az a típus vagyok). Még a legjobb barátnőmnek sem. És mivel sokat beszéltem erről a fiúról, többször is megkérdezte, h bejön e. És pedig tagadtam. Aztán valahogy a legjobb barátnőm és a fiú összinerkedtek es egyre több időt töltöttek együtt. Es a barátnők egyik nap közölte velem h neki nagyon bejön. En pedig csak mosolyogtam es nem mondtam el neki h nekem is. Es összejöttek. Egyszerűen nem tudom mit tegyek folytsam el magamban? Kezdek eltávolodni a legjobb barátnőmtol. Folyton arról beszél h milyen amikor egyutt vannak es olyankor mintha szetrobbannek. Nem bírom.

Mit tegyek?



2014. okt. 31. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
rugd szet mindkettő budös valagát azt érdemlik az ijenek dikk
2014. okt. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Magadnak köszönheted kislány.


Döntsd el ér annyit a barátnőd, hogy elmondd. (Igen elég nagy veszekedés lesz, mert nem fogja érteni miért nem mondtad el eddig) Ha jó barátnő, szakít vele. Vagy kérd meg, hogy ne beszéljen veled róla.

2014. okt. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezen már ninvs mit változtatni. Elrontottad. Túlságosan is titkolózó voltál. Ezt nem szabad. Túl kell rajta lépned, keress más fiút. De ne próbáld meg szétválasztani őket. Vagy: gyere hozzám ;) 17/f Ha szeretnél beszélni róla csak írj.
2014. okt. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem azt hiszem Ő nem az a fiú akit el tudok felejteni:')
2014. okt. 31. 16:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a vonat elment , de majd jön a következő.. te hibád elbas.tad, miért nem közeledtél a srác felé? Akkor nem is kellet neked annyira...
2014. okt. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mondd meg a barátnődnek hogy szerelmes vagy a pasasba és kérd meg h ezért legyen tekintettel rád és ne meséljen arról milyen vele lenni.és azt se mondd h elakarod tőle venni mert akkor tényleg tönkre megy a barátságotok...főleg ha a srácnak a barátnőd tetszik nincs mit tenni mert ha 'szakítasz' is a barátnőddel a srác nem biztos hogy téged akar majd.csak gondolj arra hogy mi a fontosabb a srác vagy a barátnőd
2014. okt. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!