Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyedülálló, bőven 25 feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló, bőven 25 feletti férfiként nem bírom nézni az ismerősök fényképeit, , facebookon" mert minden 2. kép a párjukról meg a babáikról szól? Hogy lehet ezt fejben rendbe tenni? Nekem sem párom évek óta, sem baba nincsen. Fáj.

Figyelt kérdés
Képet ezekről (ha valakit érdekel) csak priviben.
2014. ápr. 19. 09:19
 1/8 A kérdező kommentje:
+ a külföldi nyaralások. ez is irritál, mert én egyedül nem szeretek nyaralni menni, nem jó úgy higgyétek el.
2014. ápr. 19. 09:20
 2/8 anonim ***** válasza:
Le kell xarni. Nekem sincs se gyerekem, se párom.
2014. ápr. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Úgy ,hogy azonnal leírod az összes Facebookos kérdéshez, hogy mekkora szar a Facebook, hogy mekkora hülyeség a lájk meg mindenki rohadjon meg aki fent van és hogy te mekkora értelmiségi vagy, mert te nem vagy fent és törölted magad mert bla bla la.

Ahogy látom mások ezt teszik ilyenkor:)

2014. ápr. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Költőnő? ***** válasza:
Nekem minden volt osztálytársam házas, elvált, együttél, stb. És akkor mi van?
2014. ápr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igazad van Költönő! Én is azt mondom, le kell szarni.
2014. ápr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 moonlightsentinel ***** válasza:
Majd 5 év múlva ugyanezeket látod, ahogy elválnak, illetve hogy jobb esetben kéthetente egyszer látják a kölyküket, de a fizujuk nagy része elmegy gyerektartásra... nyugi, csak ez első válásból maradsz ki.
2014. ápr. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
iratkozz le a követésükről
2014. ápr. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!