Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek felejtsem el vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felejtsem el vagy próbálkozzak még?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt 2 hónapja, azóta nem találkoztunk. Látszott rajta, hogy bejövök neki, ezt később mondta is. A 2 hónap alatt minden nap beszéltünk, amikor volt egy kis időnk, és kedvesnek tartott, tehát nem volt semmi probléma... Viszont el akartam hívni valahova 1 hónapja, de elötte 1 nappal visszamondta, mert rokonai jönnek külföldről, "de legközelebb, ha itthon lesz biztos hogy találkozunk és én nyugodtan mehetek hozzá". Jó később mondtam, hogy a (múlt) hétvégén mennék, de most tanul a vizsgájára, meg valami. Azóta (1 hete) nem beszéltünk kb semmit, kérdeztem miért, mondta, hogy tanul meg a barátaival van, ha éppen nem. Gondolom van közte átfedés, mert félóránként fenn van online. Elmondtam, hogy én soha nem felejtettem el neki visszaírni, hiszen ő a nr.1 és hiba lenne kihagyni őt ( ezt idéztem, mert szó szerint írta pár hete). Erre csak annyit írt, hogy nem kéne nr1.nek lennie és nem is olyan kihagyhatatlan. Azóta nem beszéltünk... ja bocs, ez szerdán volt, de nem tartozott bele az "érdembe"


Szerintetek érdemes lenne folytatni vagy elhívni valahova még egyszer? Nem szeretném feladni.

Sajnos kb 400km-re lakik, és csak havonta 1x jön haza, de teljesen beleéltem magam, hiszen ilyeneket írt, és egyszerűen nem tudom elfelejteni... Egyáltalán nem értem mit gondol vagy miért lett ilyen..

köszönöm hogy végigolvastátok


2014. okt. 31. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem akar semmi komolyat veled, ez van.


Üdv: a barátja.

2014. okt. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És akkor miért kellett hülyíteni, meg minden nap beszélni? Ez eléggé k*cs*g dolog lenne
2014. okt. 31. 22:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el. Amit érzel az nem szerelem, csak vonzalom (amolyan rózsaszín köd), majd elmúlik. A leírtak alapján nem érdekled annyira, hogy keresse a társaságodat, a távolság meg még rá is tesz egy lapáttal. Ha összejönnétek, akkor hogyan tovább? Havonta egyszer látod-találkozol vele?

Láttam már ilyet, a csaj Ausztriában dolgozott, közben kb. havonta hazajárt (egy-másfél napra hazajött, aztán visszautazott), összejött itthon egy sráccal, aztán 3 hónap múlva kidobta (a csaj a srácot). A srác itthon dolgozott, miközben a csaj meg odakint, mennyit lehettek együtt a 3 hónap alatt? Hány napot? Ebbe mi fért bele?

Felesleges erőltetni, csak magadat szívatod, a csaj csak felhőztet Téged.

2014. okt. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
utolsó köszi. ő is Ausztriában lakik, de ha hazajön hétvégén akkor kb. itt van mellettünk, de igazából haza se akar jönni, ha megkérdeztem... Akkor megköszönöm neki, hogy ilyen kedves volt, legalább ne irogatott volna ilyeneket
2014. okt. 31. 22:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vesz komolyan,ennyi.Jólesett neki a flört,hogy húzhatta az agyad,aztán jó idő.Van ez így,találsz majd jobbat!
2014. nov. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!