Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mit gondolnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondolnátok, ha a lány az elsô randira melltartó nélkül menne el?

Figyelt kérdés

Már régóta leveleztek a lánnyal, sikerül összehozni az elsô randit. Minden csodálatos, nagyon jól érzitek magatokat, de feltûnik, a lányon nincs melltartó.

Elmondása szerint nem szeret hordani, nem is szokott -kis, formás mellei vannak, nincs is rá szüksége-, kényelmetlenül érzi benne magát.


Ebben a helyeztben mit gondolnátok?


Kort is írjatok, kérlek :)



2014. nov. 1. 10:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szép mellei vannak. 25/F
2014. nov. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
küld egy képet és megmondom, most így nem tudok hozzáfüzni semmi
2014. nov. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
"kis, formás mellei vannak, nincs is rá szüksége" -ezt gondolnám
2014. nov. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
ha nem szereti akkor nem szereti ez van :)
2014. nov. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
68%

Ez egészen addig imponáló, amíg az ember nem kezd járni vele. A férfiak szeretik megbámulni a formás melleket, amik átütnek a felsőn, de a legtöbb férfi nem örülne, ha a barátnője melleit bámulná mindenki.

Szerintem alapvető kulturáltság, hogy melltartót hord a nő, amikor utcára megy.

2014. nov. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
"Hát, ha nem hát nem..." Kb. ennyit.
2014. nov. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
66%

Már miért tűnne fel, hogy nincs rajta melltartó?

Amúgy örülnék neki. :D

23F

2014. nov. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
41%

Bocs, hogy nő létemre írok, annak ellenére, hogy fiúknak szól a kérdésed.


Szerintem nyugodtan mehetsz melltartó nélkül randira, de biztos, hogy jó ötletnek tartod első találkozásnál megindokolni, hogy miért nem nem hordasz melltartót, és neked elmondanod saját magadról, hogy kis, formás melleid vannak? :-)


Ez utóbbit láthatja magától is. Nem tudom, én nagyon furának érezném ezt a melltartó kérdést mindjárt első személyes találkozásnál szóba hozni.


Nekem közepes és formás melleim vannak, nem hordok melltartót, csak arra figyelek, hogy úgy öltözködjek, hogy a lágyabb esésű, vagy kicsit áttetszőbb anyagú felsők alá vegyek fel egy spagettipántos topot, hogy ne rajzolódjanak ki annyira a mellbimbóim, de soha eszembe nem jutott volna, hogy első randin felhívjam arra egy pasi figyelmét, hogy nem hordok melltartót, vagy hogy magyarázattal tartoznék a miérttel kapcsolatban. :-)

2014. nov. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
56%
#8 Olvastad te a kérdést? :)
2014. nov. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%
Nem az lenne a fő probléma, hogy nem hord melltartót, hanem hogy kicsik a mellei.
2014. nov. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!