Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az mit jelent, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent, ha egy lány azt mondja, hogy nem tudja mi van, csak már nem érez úgy mint régen? Én nem tudom elhinni, hogy csak úgy elhagyna bármilyen ok nélkül. Azt írta még gondolkodik rajta.

Figyelt kérdés
Szerintetek van olyan ,hogy csak úgy kiszeret belőlem anélkül ,hogy bármi rosszat csináltam volna?

2014. nov. 1. 13:15
 1/7 RRR ***** válasza:
75%

mert felbukkant valaki aki kiütött a nyeregből....

és nincs elég vér a pucájában megmondani

2014. nov. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Bármi megtörténhet, főleg mivel az emberek mások cselekedeteit/mondatait nem ugyanúgy értelmezik. Te csinálhattál bármit, ő meg rosszul vehette ki. Másrészt az is lehet, hogy talált olyat aki közelebb van az ideálhoz.


Ha annyira kell neked a csaj, próbáld felidézni a régi szép időket és tégy úgy.

2014. nov. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
"Èn nem tudom elhinni, hogy csak úgy elhagyna bármilyen ok nélkül." Bármilyen ok nélkül nem is. Én is úgy hagytam el párom, hogy beleuntam az egészbe. Soha nem mentünk semerre se, csak a gép előtt ült. Meguntam, hogy a játék fontosabb volt, mint Én. Nem csalt meg, nem bántott.... de huszonévesen nem egy nyugdíjas élete kell...
2014. nov. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Valami megváltozott a kapcsolatotokban, esetleg elmúlt a szerelem és már csak a megszokás tart össze. Változnak az érzések, amúgy velem az exem szakított ugyan ez miatt, szóval nem egy női kifogás.

24N

2014. nov. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Háát... nem tudom valójában ez az egész nagyon bonyolult. Lehet másik pasi van a dologban. Ma este lehet megbeszélném vele ezt az egészet. Vagy még igazán nem tudom mit tegyek ,hagyjam rá vagy esetleg próbáljam visszaszerezni. Nem vagyok egy unalmas fajta ,elég sűrűn lógtunk együtt ,át is buszoztam az ő városába ,hogy találkozhassak vele. Szóval...
2014. nov. 1. 15:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos igen,van ilyen.Nem kell semmi rosszat tenned ahhoz,hogy megunjanak vagy eldobjanak.Illetve ha jó vagy a másikhoz,az sem mindig garantálja,hogy mindig szeretni fog.
2014. nov. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Előttem smárolt 2 pasival ,átcseszett 300 forinttal. Ezaz megtaláltam életem szerelmét...! Büdös kurvija.
2014. nov. 2. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!