Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Veletek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan, hogy valakinek a lelke gyönyörű volt számotokra, de külső egyáltalán nem jött be? Mit lehet ilyen esetben tenni?

Figyelt kérdés

Szóval, azt érzitek, hogy lelkileg nagyon passzoltok egymáshoz, szinte már szerelmesek vagytok belsőjébe, lelkébe de külsőre annyira kiábrándító -pl. duci, kevésbé szép arc- hogy egyszerűen mégsem tudtok iránta érezni semmit.

Vagy csak én vagyok ennyire szörnyeteg, hogy ennyire számít a külső is?

F



2014. nov. 5. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:

igen én próbáltam kapcsolatot és 1évig bemeséltem magamnak, hogy elfogadom és szeretem kívül belül...csak 1 év múlva már nagyon undorodtam téle,és szakítottam :-/


számomra nem vált széppé a test,hiába volt aranyszive

2014. nov. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tök rossz érzés.
2014. nov. 5. 15:27
 3/9 anonim ***** válasza:

nekem pl a duciság nem probléma...


én ismertem olyan lányt akinek nagyon tetszett a személyisége meg a hangja nagyon aranyos volt, viszont arcra nem jött be elsőre (első találkozón láttam először)...de amikor már másodjára láttam, sokkal szebbnek tűnt...mondjuk én alapból a belsőt kerestem, van külsőben is minimum, de ő még bőven benne volt...

2014. nov. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

igen, csúnya volt a fiú.

mivel a lelke gyönyörű volt 2 évig jártam vele és szintén bemeséltem magamnak dolgokat, hogy kívülről se rossz. viszont mikor elmúlt a rózsaszín köd, és lettek más kisebb problémák is, szakítottam.


L19

2014. nov. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De ez a párosítás hogy lehet? Én úgy sajnálom, ha ilyen van. Szívem szerint együtt lennék vele, de egyszerűen nem tudok hozzá vonzódni...
2014. nov. 5. 16:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudod magadat megerőszakolni, kérdező. Pasiból vagy, és az evolúció nem arra predesztinált, hogy elfogadd a nő csúnyaságát. Mindazonáltal bizonyos határokon belül nem a nő szépsége a fontos, hanem hogy az életedet tegye széppé.
2014. nov. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Debi123 válasza:
Én is igy kezdtem, 5 évvel ezelőtt. Akkoriban még szégyeltem a barátom mivel csunya és kövér is volt. Csufoltak is minket h szépség és a szörnyeteg. De már azota elfogadtam és sok más szép lány is pályázrá. Egyszerűen tökéletes a csávo egybe csibész is,romantikus is, kedves, jo az ágyba. Tehát nagyon boldogok vagyunk és nem bántam meg. 5 éve dul a lamour ;-) a szivedre hallgas mindig, az nem zavar össze
2014. nov. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

80 kg-os lánnyal randiztam egy időben (mellé bőven 170 cm alatt volt), aki nagyon kedves, vicces és szűz is.

Sajnos, még a haja is rövid volt. Az arca kedves volt, szóval akár mindkét hibája megjavulhatott azóta, mert lehet, hogy azóta megnőtt a haja és lefogyott.


Többször randevúztunk, és mivel nem tetszett, olyan véleménykülönbségekbe is belekötöttem, amik más lányoknál nem zavart volna


De mivel már a 2.randin se volt csók, barátként tekintettünk egymásra, aztán még párszor találkoztunk és másba lett szerelmes. Azt már nem tudom, viszonozták-e.


Van olyan gond a külsővel, ami javítható és van, ami nem. Nálatok is a túlsúly a gond, vagy arc, fogak?

2014. nov. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kulcsszó: IPhone,fogkrém...


Jah, szerintem benned van a hiba. Kicsinyes vagy mert azt írod,h szinte szerelmes vagy a lelkébe,meg hogy milyen gyönyörű a lelke,mégis ha pl.duci vagy "csúnya" már nem is olyan "tökéletes" számodra. Lehet ha összejönnétek,ő is hasonló szépeket mondana a barátnőjének a férfias méreteidről.... Bár te ezek szerint tökéletes lehetsz. :-)

Ezeket most nem rosszból írtam,de a belső megszépíti a külsőt,mindig. Ahogy a "csúnya" "buta" lélek is meglátszik pl egy szép nőn,elég csak annyi,hogy megszólaljon. Nyilván nem tudod megerősíteni az érzéseidet ebben a lányban,felesleges is rajta aggódni. :-)

2014. nov. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!