Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » BME-s srácok! Ti merre ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BME-s srácok! Ti merre ismerkedtek nőkkel? (Tekintve hogy az iskolában nem sok akad)

Figyelt kérdés
2014. nov. 7. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Átmész a Duna túlpartjára és ott a Corvinus. Tökig fullos p.i.n.á.k.k.a.l. Mi kell még? És azért a Gzadasági szakokon a BME-n belül is akadnak finom puncik. Nyitott szemmel kell járni.
2014. nov. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én nő vagyok.
2014. nov. 7. 16:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Gyakorin. ;)
2014. nov. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
talán majd most a gólyabálon:D
2014. nov. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Q épületben a B szárny tele van gazdaságis csajokkal. Az A szárnyba viszont nem éri meg bemenni mivel csak szőrös infos lányok vannak. A földszinten leülsz valahova és csomó van
2014. nov. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Pont fordítva, az A szárny a GTK-s, és a B szárny tartozik a VIK-hez.

Amúgy villany/infón is vannak jó csajok, csak azok kb. kézről kézre járnak, és a végén meg úgyis dagadtra zabálják magukat.

2014. nov. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor bocs tévedtem :) Még új vagyok itt
2014. nov. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azert kedezem mert erdekelne hogy sulin kivul hova jarnak el a sracok.
2014. nov. 8. 15:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Isznak a koliban.
2014. nov. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!