Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Két randi után nem hív, mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két randi után nem hív, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Neten megismertem egy pasit, akivel egy héten belül 2 randim is volt. Én mindkettőn nagyon jól éreztem magam, jót beszélgettünk.

A második randi után még este írt üzentet, aztán másnap is. Elvileg a hétvégén külföldön volt, azóta semmi.

Láttam, fent van az oldalon, én bevallom megnéztem az adatlapját, de nincs reakció.

Szerintetek megkockáztatható egy kedves, neutrális hangú érkeklődés, vagy csak hülyét csinálok magamból és egyértelmű a szituáció? (A randin tett rá célzást, hogy akkor majd legközelebb és hogy cseréljünk számot, de aztán konkrétan akkor mégsem kérte el a számom.)

Nem vagyok már tinédzser, 34 vagyok, de most eléggé összezavarodtam.

Köszi az építő tanácsokat előre is!



2014. nov. 11. 17:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nalam is volt ilyen. Ne irj neki tobbet!!!! Hagyd es ismerkedj massal.
2014. nov. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Várj. Majd jelentkezni fog, ha kellesz neki.
2014. nov. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem több vasat is tartott a tűzben és nem te lettél a nyerő. Olyan ez mint egyfajta állásinterjú. Mennek a körök, ha megszűnik a reakció és nincs válasz, az is egyfajta válasz.


28/F

2014. nov. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Valamint: ha írsz neki mit veszítesz? Úgy ahogy fent írtad: általánosan, semmi konkrétum. A válaszból (vagy annak hiányából) tudni fogsz biztosat, s nem örlődsz tovább.
2014. nov. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, nagyjából megerősítettetek. Külön köszi, hogy fiú is írt, jó tudni a másik nem nézőpontját.

Nem írok neki, van veszítenivalóm. A még maradék büszkeségem, ami így is elég nagy csorbát szenvedett.

2014. nov. 11. 18:13
 6/13 anonim ***** válasza:
hát, mutass neki példát egyenességből.
2014. nov. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#3 Vagyok. Nem azért írtam, mert a férfiak általánosságban így viselkednek, hanem mert velem is megcsinálták ezt... nők :)


28/F

2014. nov. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

28/F - nem is arra gondoltam, hogy a pasik általában iylenek, csak hogy Ti mit gondolhattok egy ilyen esetben. Persze ez nemtől független, ez mindenkor az, ami, bárki is csinálja.

6-os válaszoló: nem hinném, hogy dolgom lenne nevelni bárkit is. Másrészt pedig szerintem nem példamutatásként, hanem az egoja erősítéseként fogná fel, ha még én írogatnék neki.

Remélem kap majd valaki mástól hasonló szép élményt.

2014. nov. 11. 18:29
 9/13 anonim ***** válasza:

No vagyok es felesleges rairni. Velem tobben is csinaltak ilyet. Jol elbeszelgettunk. Randiztunk es fura dolgaik lettek eltuntek nem kerestek. Egyszer irtam az egyiknek. De mar azt is banom. Siman rakerdeztem hogy mi tortent. Erre akkora kamuszoveget lenyomott hogy meg en ereztem magam sza.rul tole. Legutobb is ez volt. Ismerkedtunk es nem keresett tovabb de non stop fent volt. Mar nem kerestem. Es pont akkor a semmibol irt ram egy olyan pasi aki kulsore nagyon jol nez ki. Feltem vele ismerkedni. De kiderult hogy egy nagyon jolelku felenk ferfi. Azota is egyutt vagyunk... es azok a ferfiak akik lekoptattak, baratnom elmondasa szerint meg mindig fent vannak.

Fel a fejjel! Kivanom te is talald meg a parod!

2014. nov. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ejj, hibát követtem el és ráírtam. Azt írtam, hogy kicsit meglepett, hogy nem jelentkezett, mert én úgy éreztem, jól sikerült a két találkozó. De lehet, hogy tévedtem vagy közbejött valami. Mindenesetre én azt tartom korrektnek, ha elbúcsúzunk egymástól. Szóval sok szerencsét és viszlát.

Abszolút arra számítottam, hogy nem fog válaszolni, vagy ha korrekt, akkor ő is visszaír, hogy csá.

De válaszolt. Azt írta, hogy szombaton meghalt egy barátja. És igen, akar velem találkozni csak most nem alkalmas.

Háát. Nem 100 %-ig vagyok meggyőződve ennek az igazában.

Ha csak lerázó szöveg és ilyennel takarózik, azért az nagyon gáz, nem?

2014. nov. 13. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!