Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 30év feletti nők miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30év feletti nők miért találnak nehezebben párt maguknak?

Figyelt kérdés
2014. nov. 11. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert addigra már a legtöbb jópasi elkelt. Ezt minden vicc nélkül mondom, hogy már 22-25 év körül lecsapnak az igazán jólelkű, normális, helyes pasikra és nem engedik el őket.
2014. nov. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 October15 ***** válasza:

Mert már nem találkoznak naponta a nehezen párt találó kanos 15-XX évesekkel :D.


Igazából viccen kívül ebben is lehet valami.. valószínűleg nem kerülsz 1 helyre annyi emberrel mint pl gimi/egyetem alatt és hasonlók. Egyéb okai.. nem tudom 22 évesen asszem nem sok közöm lenne egy 30+ nőhöz :D [Mondjuk ha azt nem nézzük, hogy azért az a 8 év sokat jelent személyiség fejlődés tekintetében azért valljuk meg van jó pár 30+ nő aki úgy isten igazából hát igen-igen dekoratív :D]

2014. nov. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mint a 40-es férfiak?
2014. nov. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nehezebb mint egy 5. -esnek ? Tényleg kérdező, te okosabb vagy mint egy 5.-es ?
2014. nov. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ismeretségi kör vagy lehetőség már szűkebb .Idősebben már (mint egy 20 éves) határozottabb és céltudatosabb vagy tehát konkrétan keresel ami nehezebb.
2014. nov. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első, ezen nevettem: "már 22-25 év körül lecsapnak az igazán jólelkű, normális, helyes pasikra és nem engedik el őket."


Magyarul: már 22-25 év között lecsapnak a papucsállatkákra. Én is egy normális és mások szerint is helyes férfi vagyok, igaz még 24 éves, de még így sem tudtam semmilyen kapcsolatot összehozni. És rájöttem, hogy azért mert nem vagyok papucs, nem nyalom a nők seggét. Ha ezt megtettem volna már lassan 1 éve kapcsolatban lehetnék és lennék én is egy megfogott helyes pasi.Sőt, ha jobban belegondolok, akkor már 17-18 éves korom óta foglalt lehetnék.

2014. nov. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azért mert nem veszik észre hogy kifutott a szériájuk....az én ismeretségi körömben is számos nő van aki huszonévesen telhetetlen volt, mindenkit lekoptatott mert mindig volt utánpótlás(közben persze berögződtek a tulzótt igények)....aztán néhány szülinappal később a pasicsapot elzárták...
2015. szept. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!