Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen helyeken kell egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen helyeken kell egy fiúnak szőrteleníteni magát?

Figyelt kérdés
gondolok itt a hónaljra és a nemiszerv körüli részekre .illő egy fiúnak is ezeket a részeket szőrteleníteni?
2008. aug. 14. 14:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%
Bizony illő lenne ...
2008. aug. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%

Hát az én barátom a hónalját és a nemiszervét szőrteleníti és teljesen megvagyok vele elégedve na meg persze a borotválkozás az arcán:)

Én ennyit várok el tőle és ezt ő is természetesnek tartja!

2008. aug. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

szerintem sehol sem kell.


Az viszont tény, hogy vannak lányok, akik ezt igényelik.

Van aki csak a mellkas szőrtelenségét, van aki a hónaljét is és van aki egyáltalán nem akar szőrt látni.

2008. aug. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%
arc a leglényegesebb, hónalj , meg a nemiszerv körül legalább rövidebre vágni. Elégg vicces ha a combja szőrös a lábaközt meg nagy csupaszság:D
2008. aug. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
86%

Szia!


Ha szőrös a mellkasod és bnőd nem szereti érdemes azt is.

Nekem ebből szerencsém van. :)

Viszont hónalj és nemi szerv környékét nagyon ajánlatos. Én mindig. Bnőm elégedett is. :)


Figyelő

2008. aug. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat ,barátnőmmel nem nagyon beszélgetünk ilyenről ezért is vagyok tanácstalan hogy most milenne a jó :S:)
2008. aug. 14. 15:36
 7/22 anonim ***** válasza:
88%
akkor talán kérdezd meg, hogy mi tetszene neki.
2008. aug. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
57%

hát nem tudom, sztem egy pasi legyen szőrös. az én párom csak borotválkozik, meg a nemiszervénél nyírjuk hajvágóval, de azt sem miattam, hanem mert neki így tetszik!

nekem így is jó, úgy is jó, most mondhatjátok, hogy igénytelen vagyok, de sztem van pasi akinek jól áll, hogy szőrtelen, de a legtöbb "buzis", lányos lesz...

hova jut a világ, komolyan mondom?! flipflop papucs, rózsaszín ruhák, szőrtelenítés, lakkozás, hajfestés,sminkelés, hisztizés ... jóhogynem már menstruálnak...bááááááá

én nem szeretnék a párommal a gyantakészleten összeveszni :P

egy férfi igenis legyen férni, és kész!:)

2008. aug. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
30%

igazat adok az utolsó válaszolónak!!!

A férfi szőrösen férfi!!Szerintem semmijen elvárásnak nem kell megfelelni...csak mert ez a kicsavarodott világ már a férfikozmetikát is természetesnek tekinti...szerintem gusztustalan.

Szerintem a csupasz férfinemiszerv undorító...

A páromnak is csak rövidebbre nyírjuk, vagymax a hónaalját, de azt is csak azért, mert úgy jobb neki.

2008. aug. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
34%
az előttem szólóknak akiknek nem tetszenek a csupasz pasik nagyon igazuk van...én a páromtól nem várok el semmit,annyi hogy az arca az mindig sima legyen és kész.és esetleg a nemi szerve köröl rövidre...bár neki magán ugy tetszik ha sima.hát ahogy jó neki:)igénytelen lennék?nem hinném...egy pasi szőrösen pasi:)
2008. aug. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!