Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak/pasik ha szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/pasik ha szerelmesek vagytok egy lányba?

Figyelt kérdés

de valamilyen oknál fogva mèg nem lehettek együtt es ezèrt hònapokig nem beszèltek ès nem találkoztok, akkor az èrzès elhomalyosul vagy felerôsödik?


Föleg ùgy, hogy tudjátok, hogy a lánynal van esèlyetek, plusz halálosan szerelmesek vagytok belè.Ez nálatok hogy müködik? Fökènt èrettebb srácok válaszára vagyok kivancsi (25-80).


Köszi:-)



2014. nov. 15. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az az előzményektől függ. Ha nem szeretem elhomályosul, ha szeretem felerősödik.


Habár a gyanú lángja is ekkor gyullad fel először.

2014. nov. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A távolság olyan,mint a szél.A kis tüzeket kioltja,a nagyokat fellobantja.
2014. nov. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, csak nem vagyok halálosan szerelmes belé, még csak szerelmes sem és esélyem sem biztos, hogy van, szóval ritkán beszélek vele, de az érzéseim nem homályosodnak el, mert amikor újra beszélek vele, akkor azt érzem, hogy kiugrik a szívem a helyéről, elég meghallanom a hangját és a szemébe nézni vagy csak szimplán látni a nevét facebookon, hogy üzenet jött tőle :D Nem tudom, hogy ez mennyire volt hasznos neked, azért remélem, hogy hasznosabb a semminél :D
2014. nov. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat:-))


Elsö hogy èrted, h a gyanù lángja fellobban?

2014. nov. 15. 19:38
 5/11 A kérdező kommentje:
3-as koszi a valaszt, minden valasz segitseg:-))Mondjuk a te helyzeted annyiban mas, hogy nem vagy bele szerelmes a kerdesben szereplo egyen viszont igen, de azt hiszem az erzelmek mar csak ilyenek:-)
2014. nov. 15. 19:40
 6/11 anonim ***** válasza:

Ilyen hosszú ideig nem látom, nem hallom mit csinál, egy naív baromnak érezném magam ha nem lenne bennem egy szikrányi gyanú sem azzal kapcsolatban hogy nem-e volt mással közben. Kivéve ha olyan helyre ment ahol nemigen ezzel foglalozik (önkéntes melóskodás a Szaharában vagy ilyenek)


Nem lennék nagyon gyanakvó csak kicsit... És az is eltűnik pár nap alatt.

2014. nov. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A 25-80 alatt mit értesz ? :D

Ugye nem hiszed h a 80 évesek is válaszolnak majd? :)

L

2014. nov. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De szerintem írj rá.
2014. nov. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolso; Persze h nem ez egy kepletes kiiras volt annak erzekeltetesere, h hany eves kortol es kor kozottiektol varok valaszokat:-))
2014. nov. 15. 20:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja oké :-)) :D
2014. nov. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!