Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes lettem egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy olyan fiúba akit még sosem láttam? Ilyen helyzetben mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy 16 éves lány vagyok és 2 hónapja meg ismertem interneten egy 20 éves fiút. Azóta minden nap beszélünk, ha nem tud lenni fb-on akkor ír sms-t is...a lényeg, hogy annyira jó viszonyban vagyunk, hogy többet érzek iránta...ott a baj, hogy a fiú 100 km-re lakik, úgy beszéltük meg, hogy Decemberben találkozunk, nagyon akarunk mind a ketten, de tegn este nagyon össze vesztünk, mert egész éjszaka bulizni volt...én viccből írtam, hogy csajokkal voltál? Ő meg erre azzal jött, hogy mindig a csajokkal jövök stb...és utána írta, hogy tényleg voltak lányok is, de fiúk is voltak és, hogy egyik lány sem érdekli nem is beszélt velük stb. Én meg be lájkoltam egy közös ismerősünk képeit amire nagyon felháborodott és elég csúnyán össze vesztünk...utána le is járattam magam, mert megmondtam neki, hogy engem csak ő érdekel, és félek, hogy elveszítem és le vágtam egy hisztit...utólag tudom, hogy nem így kellett volna cselekedni...de nagyon nehezen bízok meg fiúkban és tényleg többet érzek iránta ez miatt volt ez. Érdemes lenne elfelejteni őt és tovább lépni? Vagy pedig tegyem jóvá és várjam ki a talit? Ti mit tanácsoltok nekem? Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!

2014. nov. 23. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Fa..om már ezekbe a kérdésekbe, miért vagytok ennyire életképtelenek? Tanulj már meg önálló döntéseket hozni.
2014. nov. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak tudod...ez most nem ilyen egyszerű...és egy kívül álló jobban át látja a dolgokat...
2014. nov. 23. 10:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el a srác 20 te 16 vagy ezt a törvény bünteti... És az új törvény szerint nem évül el ha megront te meg majd zsarolgatod mert már most hisztis vagy és még milyen lennél ha összejönétek és vége lenne... Kíméld meg magadtól a srácot jobb lesz mindketőtöknek.
2014. nov. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen hisztis vagyok, de pont ezen szeretnék változtatni...téényleg oda vagyok érte...Jóvá akarom tenni valahogy a tegnapit...és szeretnék vele lenni...:(
2014. nov. 23. 10:30
 5/10 A kérdező kommentje:
De igen, ha az agyamra hallgatok az lenne a legjobb, ha le tiltanám...és ink elmennék valami nyelv tanfolyamra..aerobicra stb és le foglalnám magam...de a szívem nem akarja vele megszakítani a kapcsolatot..:S Tényleg a 2 hónap alatt MINDEN NAP beszéltünk és fura lenne, ha hirtelen ki lépne az életemből...azt írta tegnap, hogy ma írni fog és megbeszéljük mi legyen...erre én azt írtam, hogy rendben, de ha este 7-ig nem ír akkor le tiltom..:/
2014. nov. 23. 10:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem bántásból de szerintem csak "azt" szeretné és egyszerre 3-4 csajnak írja ugyan azt. Kicsit nyugodj meg ne fenyegetőzz meg ne vágd magad alatt a fát jobban hátha normális. Álj rá a találkozásig a napi 1-1,5 óra chatelésre és ne legyél követelőző mert nem fog komolyan venni. Ha nem egész nap rá koncentrálsz talán csökken majd az a hatalmas szerelem érzésed és nyugodtan tiszta fejjel tudsz majd gondolkozni amire találkoztok... A személyes találkozáskor derül ki, hogy milyen igazából és nem csak egy egyészakásért chatelős srác-e... Hajrá Cicu!!! :D
2014. nov. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Még sosem találkoztatok. Ez a kapcsolat még nem létezik.
2014. nov. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nekem ez a "letiltom csakugy" dolog nagyon ellenszenves

Nem erdemli meg, fogalma sincs mit tett, es mar megse tudja kerdezni, csak mert te hisztizel egy olyan kapcsolaton ami csakis a vilaghalon letezik! Szerintem is kimeld meg magadtol a sracot!

2014. nov. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát, de ki békültünk a fiúval...:)
2014. nov. 23. 21:53
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de óvoda ahogy viselkedtek... facebook lájkolás miatt összeveszni, lejáratni magad....nagyon gáz. De a pasi se 20 éves felnőtt ember, hanem gyerek agyilag.


Egyébként pedig ez nem szerelem, max szimpátia. Mert még a büdös életben nem találkoztál vele személyesen. Ejtsétek meg minél hamarabb, mert ebből nagy csalódás lehet ha ennyire beleéled magad, és végül nem az lesz amire számítasz.

2014. nov. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!