Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Te mit tennél ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit tennél ilyen helyzetben, amikor nem vagy szerelmes?

Figyelt kérdés

Lassan két éve vagyok együtt a barátnőmmel. Neten ismerkedtünk meg, már a találkozáskor sem éreztem, hogy ő az, megtaláltam. Aztán mégis elhívtam egy következőre, az elején "fékezett" én meg rábíztam, legyen úgy, ahogy ő karja. Aztán lassan kialakult, járni kezdtünk. Azt érzem, hogy nem vagyok belé szerelmes, bár jól elvagyunk. Egy éve nála lakom. A családja is elfogad, úgy vagyunk előttük szinte, mint egy házaspár. Néha szó esik a gyerek témáról. Én nem akarok, vagy nem tőle. Mostanában szűnt meg az állásom, elköltözni nem merek, gyáva vagyok, nem tudom meddig tart ki úgy a pénzem. Tudom, ez gáz!!


Jól érezzük magunkat együtt, nincsenek bajok, de érzem, nem igazán ez kell nekem, szerelemre vágyom.



2013. dec. 31. 13:17
 1/10 Galaxis. ***** válasza:
Tudod, hogy mit akarsz! Azt is tudod miért nem mered megtenni? Akkor ez egy kérdés vagy csak leírtad mert még barátod sincs akinek sírhatnál a vállán? Vagy csak megerősítést vársz? Nem ringatnám álmokban azt a szegény csajt és kilépnék az életéből míg be nem jelenti, hogy gratulálok apuka!
2013. dec. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A szerelem jó esetben beteljesül, de mindig elmúlik, rosszabb esetben beteljesületlen marad és visszavágysz majd a kapcsolatba, ahol jól érezted magad. A döntés a tiéd.
2013. dec. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem érzel iránta semmit ne rabold szerencsétlen lány idejét. Növessz gerincet, valld be hogy nem vagy belé szerelmes és húzz el onnan a francba. Hagyd, hogy mással megtalálja a boldogságot ha már veled nem sikerült (közösen).
2013. dec. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Vannak barátaim, egyik azt mondja, maradjak, mert… a másik, hogy menjek, mert…

Igen, tudom, hogy a szerelem jó esetben beteljesül, de mindig elmúlik… Sajnálom, hogy nem működik, mert minden adott. Át kell még magamban gondolnom ezt az egészet. Sajnálom amúgy ezt a dolgot.

2013. dec. 31. 14:16
 5/10 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom te se vagy normális. Az ilyen hülye férfiak miatt általánosítanak a lányok. Mégis miért jöttél össze vele ha nem voltál belé szerelmes vagy ha nem éreztél iránta vonzalmat? Randizni kellett volna sokszor nem pedig egyből összejönni vele csak azért hogy legyen valaki melletted. A randik pont arra valóak hogy megismerjük a másikat, legyen ideje kialakulni a vonzalomnak, esetleg szerelemnek. Bár ilyenkor inkább csak vonzalom szokott lenni, szerelem meg később jön, általában.

De pont te magad írtad hogy a találkozáskor se érezted azt hogy ő az. Akkor minek játszottál vele és hívtad el következő randira? Tényleg nem értelek téged, nem vagy normális és elég gáz vagy.

2013. dec. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Lehet, nem voltam egyértelmű, és nem írtam le minden apró részletet, de könnyű pálcát törni ismeretlenül a másik felett.


Ez nekem elég nagy dilemma, hogy mit tegyek. Nem egyszerű eldönteni. De gondolom, TE nagyon egyszerűen és gyorsan döntesz ilyen helyzetekben. Tudom, TE bele sem mentél volna a kapcsolatba. De ez nem ilyen egyszerű. Ha meg azt gondolod, hogy pedig ilyen egyszerű, akkor (1) nem szoktál nőkkel kapcsolatba bonyolódni vagy (2) nem tudod hogy mennek ezek a dolgok vagy (3) csak simán robot vagy :)


Nem jöttem vele össze rögtön, randizgattunk. Rábíztam a dolgot, aztán alakulgattunk, így hozta az élet.


"A randik pont arra valóak hogy megismerjük a másikat, legyen ideje kialakulni a vonzalomnak, esetleg szerelemnek"

Mondom én, hogy nem tudod hogy mennek ezek a dolgok!! A randik alatt nem lehet annyira megismerni egymást, csak kapsz egy halovány képet arról, milyen a másik, mit szeret, mi az érdeklődési köre, milyen a családja etc. A szerelem meg vagy jön, vagy nem. Mondjuk, ha 2-3 évig randizgatnak, és elég sűrűn, akkor talán jól meg lehet ismerni a másikat. :))


"De pont te magad írtad hogy a találkozáskor se érezted azt hogy ő az. Akkor minek játszottál vele és hívtad el következő randira?"

Nos, maradjon kettőnk közt :) de úgy volt, hogy utólag mondta, hogy azt hitte, többet nem is lát, én elhívtam moziba, mert végülis jól éreztem magam vele. Sajnos hagytam hogy sodorjon az élet, ez lett belőle.


Nem az ilyen "hülye" férfiak miatt általánosítanak a lányok. Én elég normális vagyok. A rosszfiúkra buknak, én sajnos nem vagyok rosszfiú.

Igen, gáz vagyok, de nem úgy, ahogy te gondolod.

2013. dec. 31. 16:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Képzeld van barátnőm és van nőkkel kapcsolatom:) Márpedig ez egyszerű dolog. Igen nem mentem volna bele a kapcsolatba. A szerelem egyszerű dolog, nem kell túlbonyolítani, kár ezt a hülyeséget megmagyarázni.
2013. dec. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van! És valahol irigyellek érte, hogy ilyen jól tudsz dönteni. Lehet, azért hagytam magam, mert akkor nem volt másfél éve kapcsolatom.
2014. jan. 1. 18:53
 9/10 kendrazoltan ***** válasza:
Kialakult itt egy kis vita, amiben mindkettőtöknek valahol igaza van...de szerintem legtöbben tudhatjuk, hogy van az a helyzet, amikor az ember elfárad mentálisan attól, hogy olyan kérdésekre keresi magában a választ, amiről adott pillanatban (akár hosszabb időszakról is beszélhetünk) halvány lila gőze sincs. Ilyenkor fordul az elő, hogy elkezded magad sodortatni az árral, lesz, ami lesz alapon...aztán ahogy telik az idő, rájössz, hogy az idő sajnos nem vitt előrébb, semelyik kérdésedre nem kaptál választ...de hidd el nekem, az ár csak nagyon ritkán visz jó irányba, a problémá(i)dra nem fog megoldást hozni. Sajnos döntened kell, bármennyire nehéz is...és bizony jelen esetben a korrekt döntés az, ha elmondod a párodnak a fennálló problémát, mivel ha más felé nem is, de felé korrektnek kell lenned...előre szólok, nagyon nehéz lesz, mert bár nem vagy szerelmes, mégis egy olyan személynek fogsz fájdalmat okozni, aki fontos neked és közel áll hozzád. Ne légy "gyáva", légy bátor és hidd el, az idő alá fogja támasztani utólag azt, amit mondok...légy erős, mert az ilyen helyzet FÉRFI-t igényel! Légy FÉRFI! ;)
2014. jan. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van. Tényleg elfáradtam (mentálisan), hogy a kérdésekre keresem a választ… Talán később lesz kihatással rám, kettőnkre, de most ez a helyzet kényelmes, sodortatom magam az árral, lesz, ami lesz alapon, ahogy írtad. Korrekt döntés… egyelőre még gyáva vagyok, mert tudom mivel járna ez a szakítás és ahhoz most tényleg nincs erőm, hogy keressek egy lakást, áthurcolkodjak oda… Nem is a költözéssel van bajom, bár már elég sokat csináltam és szinte unom, hanem a mentális részével.
2014. jan. 27. 04:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!