Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy pasizzak be? Mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy pasizzak be? Mit kéne tennem, hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy srác aki nagyon tetszik. Sokszor látom a buszmegállóban és itt a környéken, de még sem tudok róla semmit. :( Sikerült megtalálnom myvippen is, de attól tartok ha írok neki levelet.. egy hülye kis p*csának fog nézni xD vagy nem tudom :)Vajon mi jönne be neki? Vagy hova hívhatnám amire nem tudna nemet mondani? Valaakiisegítsen!!


várom az ötleteket 17L


2010. jan. 29. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Tök jól néz ki (:

Adj neki egy szál cigit az bizti bejön neki

Amúgy szerintem írj neki levelet... mit veszthetsz?

És ha viszonozza, akkor bingo (:

2010. jan. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha van valami közös barátotok kérd meg h mutasson be neki onnan már a te dolgod és így nem is tűnsz nyomulósnak

17/f

2010. jan. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

sztem ne a lány hivja el a pasit 1.nek:P


csak poénbol : ne vedd komolyan! : az 1etlen amire nem naon mnod nemet 1 csávó az az invitálás a lakásodra a hálószobába XD


am írj neki :P majd elválik h tetszel e neki:P


üdv kurtzyx

2010. jan. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Adj jeleket,próbálj szemezni vele a buszmegállóban.
2010. jan. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A buszmegállóban kérj tőle segítséget, hogy pl. XY utca felé melyik busz megy, vagy valami ilyesmit találj ki. A pasik általában segítenek!
2010. jan. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

hát ez gyors volt :) Köszi mindenkinek.

hu hát akkor veszem a bátorságot és megpróbálom megkérdezni, hogy hova is megy minden reggel?! :):) remélem le esik neki, hogy nem is az érdekel. :)

2010. jan. 29. 20:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Menj oda, nézz rá!


- van tüzed?


:D


Ha azt mondja nincs, vagy nem dohányzik


Akkor mond neki hogy ez kész szerencse, már azt hittem te is ilyen kis nyomoronc bagós vagy mint a többi gelesztááás..


Vagy...


Nézd egy ideig aztán szólitsd meg hogy



Bocs de muszáj szólnom hogy iszonyú maszatos vagy ott

(és érintsd meg az ujjaddal)

és bár tetszel de nem akarom hogy iylen hülyén nézzél ki úh adok egy zsepit és töröld le azt a foltot!!!

2010. jan. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!