Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok szeretik ha kapnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szeretik ha kapnak virágot a 18. születésnapjukra?

Figyelt kérdés

18 szűletés naprára szeretnék adni a majdnem barát nőmnek. remálem nem vágná a fejem hez.

Vagy mitkelene venem neki?


2008. aug. 15. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én például el sem tudok virág nélkül képzelni egy ünnepet,mármint szüli- és névnapot... A fejedhez vágni nem fogja az tuti,csak ne vegyél erős illatú virágot:) Megmondom őszintén,hogy én a barátaimat mostanság törölközővel lepem meg,amibe a nevük bele van hímezve...Eddig mindnek tetszett:)
2008. aug. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én személy szerint mindig örülök a virágnak. Nemcsak akkor ha valamilyen alkalom van, hanem csak úgy is. A szálas egyszerű kis virágotkól kezdve mindet szeretem. Persze emberfüggő, de szerintem nagy többségben szeretjük a virágokat! :) Ha pedig majdnem a barátnőd, akkor sem vágja a fejedhez ha nem tetszik neki. Gondolom tapintattal lenne arra is ha esetlegesen nem jött be a virágcsokor. :)
2008. aug. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Szerintemm minden nőnek nagyon tetszenek virágok, márcsak azért is, mert ettől igazán nőnek érezhetik magukat! Na meg persze romantikus is, főleg ha rózsacsokrot adsz neki vörös rózsából, mert ez még az érzelmeidet is kifejezi:)
2008. aug. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mer edig szerintem sosem kapot senkitől virágot mármint fiuktol de a virág melé ilene valami mástis adni nem? de nem tudom mit bombont ? Meg talán észe veszi hogy megyire fontos nemem ő
2008. aug. 15. 14:24
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

hát tuti nem. igaz nekem volt olyan mikor tini voltam hogy kaptam egy futol virágot mert tetszettem neki aztán mindenki azzal csúfolt. igaz nekem nem jött be srác de a virág jól esett és elég szar helyzet volt mert nem tudtam mit kezdjek vele. de pl mikor pasimtol kaptam virágot annak nagyon örültem, én a 18-ra az aktuálistol 17 szál fehér és egy vörösrózsát kaptam. na ez egy nagy nagy plussz pont volt.


17 évesen mindegy kitöl kapok örülök neki mint majom a farkának. de persze a legértékesebb a férjemtöl kapott. ami hála isten sokszor megtörténik.


de pl a baatnöm kapott a friss pasijátol egyszáll viágot erre a csaj meg leszolta hogy miért egy száll na többet nem kapott.

szóval ha fejedhez vágja lehet örül neki csak a helyzettel nem tud mit kezdeni. kérdés pl családjában milyen a szokás, máskor is szokott-e virágot kapni stb... de szerintem 18 évesen már elég idös egy ilyen helyzetet kezelni.

2008. aug. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is imádom, ha virágot kapok, de voltak rossz tapasztalataim még fiatalon (15). Volt egy srác, akivel találkozgattam egy ideig, tőle rendszeresen kaptam friss virágot (nem boltit). Egyszer egy gyönyörű mezeivirág-csokrot hozott, de nagyon ciki volt a helyzet, mert allergiás vagyok, és taknyoltam, könnyeztem egész nap és bedagadt, vörös szemekkel nem volt olyan kellemes sétálni a városban. De annak is örültem azért. :)

A másik illúzióromboló helyzet az volt, mikor tesco-s szatyorból vette elő a nyári melegben már teljesen elfonnyadt virágot... Ha ilyen hibákba nem esel, akkor nagyon fog neki örülni. :)

2008. aug. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem szeretem a vágott virágot,mert gyorsan elhervad.Ha tényleg nagyon tetszik a lányka,akkor szerintem cserepes virágot vegyél (csak ne kaktuszt,bár én azt is szeretem). Lehet,hogy picit drágább,de nem kell mindjárt kis bonszait venni.Én szülinapomra egy viaszvirágot kaptam.Több dologra kell figyelni nála,de olyan,mint az emberi kapcsolat,ha nem gondozod,nem fog virágozni...
2008. aug. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!