Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nálatok átlagosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok átlagosan mennyi idő alatt jön meg a "szikra"?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert nekem volt a közelmúltban egy esetem. Találkozgattunk egy lánnyal, a barátnője ismertetett össze minket, és gyakorlatilag az első randin beszélgettünk először, tehát előtte annyi volt, hogy írt nekem, én elhívtam. Első alkalommal kb. 1,5 órát beszélgettünk, utána két hét kihagyással megint vagy 1,5-2-t, tehát összesen max. 4 órát voltunk így együtt, amikor már elkezdett kicsit "húzódozni", pedig virágot is vittem neki a 2. randira. Utána bonyolult volt a dolog, de a találkozgatások után kibökte, hogy nem érezte a szikrát. Én tapasztalatlan vagyok, kicsit zárkózott is, de akárhogy van, 2x2 óra szerintem kevés az igazi vonzalomhoz, főleg úgy, hogy előtte nem is ismerték egymást a felek. Ti hogyan látjátok a dolgot? Csak én gondolom rosszul, hogy ehhez több idő kell? Vagy csak én vagyok ilyen? Előre is köszönöm a válaszokat.

2014. nov. 24. 21:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Maradjatok barátok? Úgy, hogy kétszer találkoztatok? Ez elég béna szerintem :D


Én úgy tartom, hogy ha két ember ismeretlenül kezd randizni, akkor kell szikra szinte azonnal (szerintem is sok volt a 2 hét kihagyás) ha barátságból alakul ki, mint az #5 esetén, akkor jöhet később is, azt megint teljesen másnak tartom. Ha úgy ismersz valakit, mint a tenyeredet, akkor már az első randi után is simán összejöhettek, de ha egy addig kb ismeretlen emberrel pár hét után sincs meg a szikra, akkor abból nem túl valószínű, hogy bármi is lesz.

2014. nov. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
#10: Hát sajnos ilyen ember nincs a környezetemben, senki nem mond semmit, csak szó nélkül lelépnek vagy leráznak. Mondjuk nagyjából sejtem, mi a probléma, de nem is hiszem, hogy engem bárki is el tudna fogadni, de én meg arról nem tehetek, hogy betegség miatt úgy alakult a múltam, ahogyan, és tettem is a változásért.
2014. nov. 24. 22:16
 13/16 A kérdező kommentje:
#11: Nem csak kétszer találkoztunk. A 2. találkozás után hiába próbáltam gyakrabban találkozgatni vele, hárított, hogy nem ér rá, amúgy meg nekem sem olyan könnyű utazgatni, volt mellette még egy rakás más dolgom is, hogy ne csak 2 hét múlva láthassam megint. Amúgy a barátnője azt mondta, hogy ő úgy érezte, mindig is furcsa volt a lány gondolkodása, és mintha sose kellett volna neki igazán fiú. Talán az is zavarhatta, hogy 10 év van köztünk. Viszont állítólag többször is zaklatta a barátnőjét, hogy miért ismertetett össze bennünket, és lecseszte őt, ez megint furcsa. Ráadásul a barátnője annyit kért tőle, hogy vezessen be a társaságába, járjunk el csoportosan ide-oda, ő viszont kapásból kettesben kezdett el találkozgatni velem.
2014. nov. 24. 22:23
 14/16 anonim ***** válasza:
milyen betegség, mit sejtesz, miért alakul mindig így?
2014. nov. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Tetszettel neki az elejen , de igy akarja lezarni az egeszet. Sok volt a 2 het , vagy rossz volt a szoveg. Es igy akarja finoman tudtodra adni, hogy nincs nala mar esejed.
2014. nov. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
#14: Disztímia, elvileg, bár ki tudja, a pszichiáter kb. 5 perc "beszélgetés" után felállította a diagnózist. Hogy mit sejtek? Azt, hogy valószínűleg nem vagyok elég férfias (mármint hogy pl. nem vagyok az a tesztoszteronos macsó, mert amúgy meg el szoktam mondani, ha van véleményem, meg most is szerveztem a programokat, bár amúgy meg kicsit zárkózottabb és félénkebb típus voltam/vagyok), nem vagyok vonzó, igaz, még azt se tudtam elérni, hogy bárkinek is fontos legyek. A nőktől is csak sorozatos elutasításokat kaptam, nem is tudom, hogyan kell jól udvarolni, "nyomulni", de még randikat se nagyon tudtam összehozni. Szégyellem a múltamat, a betegségemet, a tapasztalatlanságomat, mert attól félek, hogy úgyse tudna így elfogadni senki az én koromban. Sokszor érzem azt, hogy belekerültem egy ördögi körbe, és hogy fiatalabb koromban elrontottam, amit el lehetett, és hogy most már esélytelen az egész, talán nem is kellene párkapcsolatban gondolkodnom, felesleges, mert mindig ugyanaz a vége.
2014. nov. 26. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!