Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire elfogadható hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadható hogy a második "randin" beszélgetés közben egyszer csak közli h pl a mostani frizurám nem áll jól (az első randishoz képest)?

Figyelt kérdés
Tegyük hozzá, egy váratlan találkozás volt, mert meg akart lepni. Eredetileg úgy volt hogy hétvégén találkozunk újra. A hajam első randin kibontva volt, most meg kontyban. Persze megértem hogy kibontva jobban tetszik neki, meg van a joga hozzá, csak furcsán közölte. Szerintetek? Megpróbáltam elviccelni a dolgot, hogy ha valóban ilyen szörnyű akkor ne nézzen rám,de kicsit rosszul esett.
2014. nov. 26. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Menekülj ettől a fazontól. Nem a lényed a lényeg számára, nem az egyéniséged, hanem csak a hajad, meg a külsőd. Ami ezek szerint a hajadon kivül nem igazán tetszik neki. Különben nem igy nyilvánult volna meg a 2.randin.


Nem te kellesz neki, csak egy általa létrehozott, "megalkotott" átalakított báb.

2014. nov. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én nem mondanék ilyet annak a lánynak aki tetszik
2014. nov. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te jó ég, milyen hülyeségeket lát bele ebbe az első válaszoló... Szerintem ez csak egy szerencsétlen mondat volt.
2014. nov. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha egy szerencsétlen mondat volt, akkor meg kissé butácska a srác. Nekem nem kéne.

De egyébként az elsővel értek egyet.

Volt nekem is olyan barátom, aki a kapcsolatunk elején beszólt, hogy nem tetszik neki a rövid nadrágom. Ne hordjam. Pár hónappal később meg fel volt háborodva, amikor nem akartam csöcskidobós felsőben bulizni menni vele.


Különben is, ha meglepett, mit csodálkozik?

2014. nov. 27. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4: Simán lehet, hogy csak zavarban volt a srác, és kicsúszott a száján, de ezért vessen is véget a kérdező az egésznek? Persze lehet, hogy simán bunkó, de nem kell mindig a legrosszabbat feltételezni. Viszont közülünk csak a kérdező volt ott, így csak ő tudja megítélni a dolgot.
2014. nov. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!