Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi fér bele az első 1-2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fér bele az első 1-2 randin, mi az elvárt?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok, hogy mikről érdemes beszélgetni, hova érdemes menni, és mi az ami tabu ? Sajnos nagyon béna vagyok ilyen téren, túlságosan izgulok, nem tudom miért, pedig nem vagyok félős típus kicsit sem, de ilyen téren teljesen tanácstalan vagyok. Ötleteket, tanácsokat várnék. Illetve pl. ilyesmire lennék kíváncsi hogy első randin illik-e megfogni a kezét a másik félnek vagy pl. megérinteni, esetleg csók? Ha igen ki kezdeményezzen...Meg hogy pl. mit illik mondani a végén ha tetszik az illető, mit kéne mondani mondani ha még nem tudtad eldönteni, és mit ha nem tetszik kicsit sem? Meg hogy ki keresse a másikat mennyi idő után, milyen módon stb...22/N

2014. júl. 5. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
anal fisting
2014. júl. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

témának n. legyen:vallás,politika,összeesküvés elméletek.

érdemes a másik fél multjáról jelenjéről és jövőjéről beszélgetni.milyen volt kiskorában.mik a hobbijai.hogy képzeli el az életét x év múlva.kézfogás szerintem simán.csók is ha nem nagyon zárkózott a másik fél.ágyjelenet nem hacsak nem egy estére tervezel.álltalánosan elfogadott hogy a férfi kezdeményezzen de abban az esetben ha visszahúzódó személyiségű a partnered te is kezdeményezhetsz nyugodtan.mindenképpen mond el a pozitívumokat a végén ha tetszett az illető személyiségével eggyütt akkor mond hogy várod a legközelebbi találkozót,jól érezted vele magad.ha kevésbé volt sikeres a dolog akkor is mond el a jó pontokat viszont ne álltasd a társad,ne csapd be ne vágyódjon utánnad ha nem fog összejönni.mond meg neki szemtől szemben hogy bár nem akarod megbántani viszont ezért és ezért nem lehet kösztetek erről szó.

2014. júl. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 WheneverYouWant ***** válasza:

NE parázzz!!!

Ha így rágörcsölsz akkor már most el van baszva az egész... nem fogod tudni magadat adni... Jó esetben a srác észreveszi és megpróbál megnyugtatni. De ha letagadod hogy izgulsz akkor ez semmit sem ér.

Részemről 1 olyan dolog van ami a randin elvárt: az őszinteség(különben semmi értelme)

minden máson felesleges agyalni... hogy megfog e a kezét meg hogy meg merd e csókolni. Ez egy pofon egyszerű dolog az életben... meg szeretnéd fogni a kezét?Fogd meg!

Meg szeretnéd csókolni? CSókold meg!

Ezen nincs mit gondolkodni...

nem kell azon sem gondolkodni hogy utána ki hívja a másikat meg mikor... Fel akarod hívni? Hívd fel!

Ennyire egyszerű az élet...felesleges túlbonyolítani... dehát mondom én ezt egy Nőnek...

Ha jó volt a randi akkor a végén annyit szokás mondani hogy jól éreztem magam! Esetleg rákérdezel hogy megismételhetnétek e... megbeszélhettek egy következőt...

Ha nemtudod hogy mi legyen akkor is érdemes megbeszélni egy következős és akkor majd ott eldől hogy mi lesz...

Ha egyáltalán nem jött be akkor meg a legjobb ott helyben megmondani neki !!őszintén!! ahogy azt a legelején írtam...

Valószínűleg azért izgultál rá ennyire mert tetszik a pasi és szeretnél jó benyomást kelteni... ez csak stresszelni fog... nem szabad így felfogni. Vidd olyan helyre ahol jól érzed és kiismered magad... és légy természetes!

2014. júl. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az utolsónak írom, köszi nagyon jó tanácsokat adtál :) csak ez a ne parázz dolog nem ilyen egyszerű, ha egyszer jön magától...ez az agyalásos dolog meg azért van, mert tudom egyértelműen értelmezni a jeleket, hogy most tetszek neki? vagy nem? de ez arra utal, de ez nem :D és így tovább, és nem akarok olyan csapdába esni, hogy pl. megfogom a kezét vagy mondom hogy jól éreztem magam, találkozhatnánk máskor is...mert ha én nem tetszettem neki, akkor ő ezt fogja gondolni: jézus rámtapadt! hogy rázzam le ???és akkor azon fog agyalni miként pattinthatnám le? és akkor kezdi a kis játékokat hogy ááá most nem érek rá stb. és akkor ha leesik rosszul fog esni :S jó ilyen még nem volt, de simán megtörténhet, és nagyon kellemetlen lenne...
2014. júl. 5. 22:56
 5/7 anonim ***** válasza:

csóóók :3


21f

2014. júl. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálam is a "magamat adom" dolog vált be. Tabutéma nincs, egy sör mellett az első randin is ízekre szedhetjük egymás politikai nézeteit. így elég hamar kiderül, hogy mit tudunk kezdeni egymással. Ha akadozik a beszélgetés, nincs közös téma, akkor nem is kell erőltetni a dolgot. De ebben úgyis egyetértés szokott lenni, ha te rosszul érzed magad és alig várod, hogy leléphess, akkor nyugodt lehetsz, a másik is csak udvariasságból van még ott. Kivéve ha az imádós-tapadós fajta. De az olyanokat meg úgysem árt mielőbb lerázni :)

Lányként egyébként viszonylag könnyű dolgod van - nem kell nagyon konkrétan kezdeményezned, csak adj egyértelmű jeleket a másiknak. Ha megfognád a kezét, akkor "véletlen" érintsd hozzá a tiéd kétszer, akár háromszor, ha megcsókolnád, akkor nézz mélyen a szemébe, szájára... ezek elég egyértelműek, de ha mégsem akarja venni a lapot, akkor sem kerülsz kínos helyzetbe.

Ha jól érezted magad, akkor másnap írj neki egy emailt vagy smst, hogy jól érezted magad - és ennyi. Ha akar veled találkozni, ebből tudja, hogy vevő lennél rá, hiszen jól érezted magad, és így nem fél újra elhívni. Ha nem akar, akkor meg max. visszaír udvariasan, hogy ő is, de nem hív randira. Az elég egyértelmű :)

Egyébként akár tetszik, akár nem, akár nem tudod, azzal hogy azt mondod, jól érezted magad, nagyon nem foghatsz mellé.


De a lényeg az, hogy figyelj rá, akkor úgyis jönni fog, hogy mit kell tenni. Nekem volt olyan randim, ahol elég hamar rájöttünk, hogy semmi közös nincs bennünk (egyébként itt az oldalon ismerkedtünk meg :D), két órát alig bírtam ki, annyira unalmas volt, utána egyikünk sem kereste a másikat. De például a párommal úgy indultunk, hogy randi után haza se mentem, hanem nála töltöttem az éjszakát, és reggel amint beértem a munkahelyemre, rögtön beléptem chatre, hogy írjak neki, addigra már várt tőle az üzenet, amit közvetlenül az elindulásom után írt. Nálunk nagyon bejött az, hogy nem foglalkoztunk az elvárásokkal, egyszerűen magunkat adtuk, így nagyon hamar rájöttünk, hogy összeillünk. Ha szerepet játszottam volna, talán nem is lett volna második randi :)

2014. júl. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a férjemmel első randin volt csók, ő kezdeményezte, amit én el is várok, ha az illető akar tőlem valamit. Aki nem csókolt meg, azzal nem is találkoztam többet mert minek? Azt gondoltam hogy nem akar tőlem semmit, ezért nem tartottam tovább a kapcsolatot.

Továbbá volt kézfogás is volt kb a randi felétől, amit ő kezdeményezett.

Ölelés is volt. Aztán a randi vége felé, búcsúzáskor, mikor csókolóztunk, én bevallom, megmarkoltam a fenekét..:) ő meglepődött, de tetszett neki. A második randin már ő is bátran fogdosott.


Mi beszélgettünk sok mindenről. Suli, tanulás, kedvenc tárgyak, utált tárgyak:D könyvekről (ugyanaz a kedvenc írónk:), aztán ő kért hogy meséljek az előző kapcsolataimról. Arról is volt szó. Valamint gyerekkor, nagyobb élmények, család, stb... A 12 órás randiból 1,5 óra volt csak a mozifilm, a többit végigbeszélgettük, és fel sem tűnt, hogy már majdnem sötét van....


kb ennyi.


A szexet nem javaslom, sem első sem második randin. Nekünk a harmadik randin már volt:D de mi amúgy akkor sem már randiztunk, mert az első után megbeszéltük hogy együtt vagyunk. Tehát nem ismerkedős randi volt az már, hanem találkozás a párunkkal.

2014. júl. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!