Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randinak jó a mozi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randinak jó a mozi?

Figyelt kérdés

15/F vagyok.


Néhány napja (5) megismertem egy lányt (14 éves) facebookon, tetszik nekem és valószínűleg én is neki.

Elszeretném már hívni, mert félek késő lesz.


Van a közelben egy mozi.

Mivel nappal szinte csak a Madagaszkár pingvinjei-t adják, ezért gondolom azt néznénk meg, bár nem tudom jó ötlet-e?


Tudom, hogy a mozi nem a legjobb, mert nem tudunk közben beszélgetni, de előtte/utána tudunk, és én amúgy sem vagyok az a rettenetesen sokat beszélő ember, tehát így legalább lesz egy biztos téma.



2014. nov. 26. 20:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én sem csípem a mozit.Nem az, hogy nem lehet közben beszélgetni (bár elég nyomós ok ellene), de mostani árak mellett elég durva.Mármint nem vagyok egy spórolós ember, de 2000 /fõvel számolhatsz.Most vagy megkéred, hogy fizesse a saját jegyét (elsõ randin szerintem bunkóság, mivel te hívtad el, még akkor is, ha a kaját te veszed neki) vagy kiperkálod a 4 rugót, amit én kicsit soknak gondolok úgy, hogy személyesen nem ismeritek egymást, nem tudjátok, hogy mennyire jöttök ki szemtõl-szembe.

Sokkal jobb egy sima séta, valahol enni valamit (nem étteremben) és megismerni egymást.

2014. nov. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

#11


Itt 600 Forint egy film.

Tehát, 1200, ha veszek neki még valami kis fisfost akkor 2000.

Az szerintem nem annyira sok.

2014. nov. 26. 21:03
 13/17 anonim ***** válasza:
most kefélni akarsz vagy randizni? mert a kettő nem mind1.
2014. nov. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Az szerintem nem annyira sok."

Kérdezd meg a faterodat, hány órát gürizik érte?

2014. nov. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ahhh mozi tökéletes *.*

Nincs is romantikusabb mint 2 és fél órán át egymásra sem nézni, majd fáradtan hazamenni utánna! Taps-taps-taps

2014. nov. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

#14


Faterom közvetlen ezért semennyit nem dolgozott.

Ez az én pénzem, amit becsületes munkával kerestem (segédmunka). :)

2014. nov. 27. 15:38
 17/17 A kérdező kommentje:

Amúgy, köszi az ötletet!

Nálunk is holnap nyílik az adventi vásár, oda hívom valószínűleg.

2014. nov. 27. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!