Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy fiú! Már egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú! Már egy ideje próbálkozom nála (barátok vagyunk). Már elég közelvagyunk, hogy átlépjük a határt, de megijedtem. Lehet valóságalapja a félelmemnek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Már egy éve ismerjük egymást. Körülbelül január óta ismertem fel, hogy beleszerettem. Azóta ölelés, pusziig feltornáztam magam. Sokszor pihenek a vállán, ő sokszor piszkálja a hajam. Egyre jobban közeledünk egymáshoz. Ma egy elég csók közeli pillanatba kerültünk, de külső behatások miatt nem jött össze. Gondolkoztam és befészkelte magát egy gondolat a fejembe. Hogy akarok én vele komoly kapcsolatot? (Tudni kell, hogy a személyisége egy kissé gyerekes, és szeret viccelődni, szinte ha ránéz egy könyvre már azon nevet(?).) Néha vannak vicces beszólásai, ami így ilyen formában nem nagy dolog, de, nem tudom, mint barátnővel is így viselkedne-e. Belegondoltam, hogy hogy viselkedne ha esetleg összejönnénk. Félre ne értsétek, nem akarom megváltoztatni, sőt éppen ezért - a személyiségéért- szerettem bele. Amúgy is hezitálok az miatt,ha nem jönne össze akkor egy jó "barátságnak" lenne vége. És most, hogy konkrét félelmem van ezzel kapcsolatban kicsit megtorpantam. Jogosan félek? Köszönöm, hogy elolvastátok

2014. nov. 26. 21:09
 1/2 anonim válasza:
Szerintem természetes, hogy félsz. Ki ne félne elveszteni egy jó barátot, hát még ha bele is szerelmesedett... Ilyenkor marcangolod magad esélyeket latolgatsz és a végén minden borul, mert ha valóban szerelmes vagy belé úgy sem fogod tudni a végtelenségig titkolni, főleg ha már volt "csók közeli pillanat" akkor már szerintem minimum sejti, hogy többről van itt szó már. Szerintem nézz szembe a félelmeddel és vágja bele. Sok szenvedést spórolsz meg magadnak, ha belevágsz, hidd el tapasztalatból tudom, milyen az ha egy barátodba szeretsz bele és nem jutsz egyről a kettőre...
2014. nov. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
kérdezd meg tőle járna-e veled? és ne legyenek félelmeid, ha megpróbálod legalább nem marad benned olyan érzés hogy "mi lett volna ha?" én tudom ez milyen és inkánbb próbáld meg mint ezen emészd magad :)
2014. nov. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!