Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Többször randiztam egy férfiva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többször randiztam egy férfival, minden jól alakult, majd kiderült hogy szexuális kapcsolatban van még az exével. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok,kezdtem komolyan megkedvelni,majd elmondta őszintén a helyzetet,miszerint csak szexuális együttlétekről van szó(én ezzel nem értek egyet,szerintem ilyen nincs exek között)de az egyértelmű hogy érdeklem..(Legalábbis eddig úgy hittem). Múltkor majdnem lefeküdtünk,beszélgetünk,keres...Mit mondjak neki? Volt már valaki ilyen helyzetben?
2014. dec. 1. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Durva leszek!

Ha szexre kell az ex, akkor másra is kelljen. Ha szétmentek akkor szex terén is szakítsák meg a kapcsolatot!


Bocs!

2014. dec. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled,de a kérdésem nem erre irányult..Én mit tudok kezdeni a helyzettel?
2014. dec. 1. 18:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs az lemaradt, menekülj amilyen gyorsan tudsz! Ne állj vele szóba, csak annyira hogy elmond, hogy neked ez nem pálya. Normális kapcsolatot akarsz. Fiatal vagy és nem ő az egyetlen lehetőség az életedben, hogy mindent el kelljen fogadnod amit ő akar!
2014. dec. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2014. dec. 1. 18:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne keveredj bele, mert annál rosszabb esz belőle kiszállni! Főleg ha érzelmeid is kialakulnak!
2014. dec. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!