Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok miért hiszik azt,...

A lányok miért hiszik azt, hogy amikor ismerkedés elején én szexuális célzásokat teszek csak dugni akarok velük, arra nem gondolnak, hogy csak nem akarok egy apácával járni, mert nekem fontos a szex egy kapcsolatban? : D

Figyelt kérdés
2014. jún. 22. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ízléstlenül csinálod
2014. jún. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem így kell kezdeni az ismerkedést. Ahhoz már kicsit ismerni kell egymást, hogy ilyen poénok jól süljenek el.
2014. jún. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha nem célzunk időben, akkor meg nyomi töketlen barátzónás gyerek leszek. Tapasztaltam, azóta muszáj hamar kimutatnom, hogy nem csak barátkozni akarok.
2014. jún. 22. 14:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el a csajok tudják, hogy a kapcsolat együtt jár a szexxel is. Ahogy azzal is tisztában vagyunk, hogy meg akarsz dugni minket. Hidd el, nem te vagy az egyetlen, csak a stílus nem mindegy. Nem kell rögtön célzásokat tenni rá. Nálam ha valaki ezzel indít, már azért is elvágta magát, mert egy csomó olyan kopott már le, mert nem vágtam rögtön hanyatt magam és feküdtem le vele, amikor említette a szexet. De akkor én meg kérdezem, ismerem 3 napja, miért várja már el hogy szexeljünk? :D
2014. jún. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha így teszel, miért csodálkozol? Ha nekem valaki ismerkedéskor szexuális célzásokat tesz, azonnal azt veszem le, hogy max dugni akar, nekem pedig az nem pálya, még úgy sem, hogy nem vagyok apáca. Másképp is elkerülheted a barátzónát, de ha így folytatod, akkor ne csodálkozz és ne tegyél ilyen kijelentéseket, mert szimplán nincs igazad.
2014. jún. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Ismerkedés ELEJÉN nem szokás szexuális célzásokat tenni. A rendes kapcsolatok, márpedig a lányok többsége ilyet akar, bizony olyan jellegű ismerkedéssel kezdődik, mint egy barátság, később alakul ki belőle ennél több. Akkor meg jön a szex is.

Ha te úgy kezeded az ismerkedést, hogy ilyen célzásokat teszel, akkor joggal gondolják, hogy téged csak a szex érdekel. Mellesleg akármilyen fontos is a szex egy kapcsolatban, értelemszerűen nem a legfontosabb része. Ezért ha ilyen képet sugallsz magadról, nem fognak komolyan venni.

Üdv, 21/L

2014. jún. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legalább egy kicsit legyél logikus, jó? Ha csokis sütiről kezdek pofázni, akkor nem a pörköltre gondolok.
2014. jún. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!