Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen típusú ruhát (szoknya,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú ruhát (szoknya, nadrág, ilyesmik) vegyek fel az első randira, ill. milyen legyen a hajam?

Figyelt kérdés

2014. dec. 2. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj úgy, ahogy jól érzed magad. De tényleg...
2014. dec. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi az most mindenki randizgat? Újabban egy csomó ilyen kérdést látok.. szakad az eső de ti randiztok..:D
2014. dec. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Gondolom lány vagy. Ha tetszel a fiúnak akkor mindegy hogy milyen ruhát veszel fel csak annyi hogy valami normálisat. Én fiú vagyok és ha az a lány akibe szerelmes vagyok teljesen mindegy hogy milyen ruhát veszel fel akkor is tetszeni fog
2014. dec. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ha a partnereddel még nem ismeritek egymást túlzottan (tegyük fel annyira, hogy nem tud rólad még sokmindent, nem tudja milyen személyiség vagy, és ha egy hosszú kapcsolatra vágysz vele a randi(k) után) soha -ismétlem-, soha ne vegyél fel kihívó/villantós ruhát. Arról árulkodik, hogy könnyen megkapható vagy, hogy ugyan olyan vagy, mint bármelyik plázában megforduló plázabitch. Első randira illik felvenni valami elegánsat, de nem kell túlzásba vinni. Szerintem egy csinos felső (lehet akár pulcsi is) egy egyszerű nadrággal, (ha gondolod egy kis ékszerrel ami dobhat mindezen), kedved szerinti sminkel szerintem szuper.

Ha hosszú a hajad, vagy kicsivel rövidebb a hátad közepénél, szerintem felfogva/kiengedve is ugyan olyan szép látványt tud nyújtani. A rövidebb a hajad, hagyd szabadon, szerintem ne változtass rajta.

Nekem mindez bevált anno, mikor én mentem első ramdira egy fiúval, sokáig tartott a kapcsolatunk. :) Bizonyára nem tartott volna sokáig, ha hivalkodóan a ruházatommal tudtára adtam volna, hogy férfi szemmel "mire is lennék csak jó".. Remélem segítettem~

2014. dec. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat segítettél, de a többiek is. Bár még mindig nem vagyok felkészülve az első randira.
2014. dec. 2. 23:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Vegyél fel egyszerű normális ruhát, esetleg picit lehet csinosabb mint amit utcára vennél, meg függ attól is hogy hová mentek. Ha nem mindig hordasz szoknyát, szerintem nyugodtan felvehetsz egyet, mert lehet értékelni fogja, de nem kell túlzottan kicsípned magad sem. Ha sminket akarsz akkor legyen egyszerű szolid, a hajad meg ahogyan hordani szoktad vagy engedd ki vagy fogd össze ahogyan jónak látod :)
2014. dec. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én igencsak finnyás vagyok, úgyhogy aki szoknyát venne föl, az nem is jönne még egy randira. :P Meg idióta tűsarkút stb.

Én a lazább, normális stílust bírom, de őszintén nem zavarna, ha sportosan jelenne meg, már ha tényleg sportos is :P

2014. dec. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!