Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ilyen sok a magányos, pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyen sok a magányos, pár nélküli ember, akkor kellene ilyen helyeket létrehozni, ahol ilyen emberek járnak nem?

Figyelt kérdés
Hogy ez változzon. Mert hiába jár az ember közösségbe vagy szórakozó helyre, a körülmények nem alkalmasak az ismerkedésre, gondoljunk a szórakozó helyeken a nagy hangzavarra.

2014. dec. 4. 18:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

hozd létre ezt a helyet!

Támogatom a vállalkozásod 5 kemény magyar forinttal. :P :D

2014. dec. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen helyek, nem? Pl. ezek a rapidrandi helyek. Vagy nem ilyenre gondoltál?


Amúgy jó ötlet.

2014. dec. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Napirandi helyek? Mire gondolsz? Nem ilyen online-ra gondolok, ezek sz**t se érnek tapasztalatom.
2014. dec. 4. 18:15
 4/19 anonim ***** válasza:
62%

"a körülmények nem alkalmasak az ismerkedésre, gondoljunk a szórakozó helyeken a nagy hangzavarra."


Ez hülyeség. Akkor hogy jönnek össze ott emberek? Hogy találkoznak egymással, ha szerinted lehetetlen?

Segítek, nem lehetetlen hanem te nem találtad meg a megfelelő technikákat, vagy simán félsz az ottani kezdeményestől. Még egyszer, bőven lehetséges, hiszen évente tízezernyi párocska jön össze rövidebb-hosszabb időkre szórakozóhelyeken.


De jó, mondjuk nem szeretnél éjszakai szórakozóhelyekre járni.


Ott van az utca, a bolt, a busz, stb. - Minden hely ahol nappal vagy és más emberek is vannak! Ennyi. Ott érdemes ismerkedni, lányokat megszólítani. Szólíts meg lányokat az utcán, a ruhaboltban, a szupermarketben, a buszmegállóban, stb.

2014. dec. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Erről a rapidrandiról még sose hallottam, pedig marha érdekes dolog! Csak baromi drága:S
2014. dec. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Valahogy kezdeményezni kellene, hogy vendég látó helyeken vagy akár könyvtárban stb legyen lehetőség arra, hogy aki egyedül álló, de nagyon szeretne társat, azoknak lenne külön rész kialakítva, ahova beül és ott tölt pl fél órát addig benézhet bárki és ha szimpatikus aki épp ott tartózkodik, akkor illedelmesen bemutatkozna és leülne vele és így jobban lenne lehetőségük a szingliknek egymásra találni, egyáltalán megismerkedni.

Nekem is nagyon hiányzik társ, de sehogy nem sikerül összejönnöm senkivel.

2014. dec. 4. 18:23
 7/19 anonim ***** válasza:

Arra gondoltam rapidrandi alatt, hogy vannak olyan helyek, ahol a szinglik ismerkedhetnek. Van mondjuk 5 perc egymásra, hogy beszélgessetek. Így végig mész mondjuk 10 emberen, aztán aki szimpi, azzal később is találkoztok.


Én is csak hallottam, de valahogy így működnek.

2014. dec. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nézd meg ezt a rapidrandi dolgot, amit említettek itt. Én is most hallottam róla először.
2014. dec. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Vagy mondjuk lenne egy egységes jel (pl. karkötő vagy bármi), ami diszkréten jelezné, hogy az illető szívesen ismerkedik.
2014. dec. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Én már nem vagyok fiatal 33, jártam elég sokat szórakozó helyekre, minden felé, de tény, hogy nem volt szerencsém, próbálkoztam, de vmiért nem volt szerencsém.

Én nem vagyok félénk, amit felsoroltál utca, suli stb is nyomultam lányok után, de ezek sem megfelelőek azért, mert se utcán nem túl elegáns szerintem leszólítani vkit, olyan qvás dolog, de máshol hétköznapi helyen sem, mert az emberek sietnek, dolgoznak nem arra számítanak, hogy szerelmeskedni fognak. Persze van spontán szerelmi összekacsintás, de ez ritkaság.

2014. dec. 4. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!