Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ilyen sok a magányos, pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyen sok a magányos, pár nélküli ember, akkor kellene ilyen helyeket létrehozni, ahol ilyen emberek járnak nem?

Figyelt kérdés
Hogy ez változzon. Mert hiába jár az ember közösségbe vagy szórakozó helyre, a körülmények nem alkalmasak az ismerkedésre, gondoljunk a szórakozó helyeken a nagy hangzavarra.

2014. dec. 4. 18:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én nem is szeretem a szórakozóhelyeket.

Szerintem a legjobb valami hobbi csoportban, vagy sportolás közben többek között.

2014. dec. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

A szórakozó helyeken az a baj, hogy a legtöbb helyen nem lehet külön helyen elhúzódni, tömegnyomor van, iszonyú hangerő, és sokan kikapcsolódni akarnak, nem ismerkedni, sokan eleve a párjukkal mennek és ha nem veszed észre és rászállsz akár bajod is lehet belőle.

De valamit mintha akart volna a kormány hasonlót csinálni, de nem emlékszem mi is volt, jól kinevették őket.

2014. dec. 4. 18:54
 13/19 anonim ***** válasza:

A kormányos dologról nem hallottam.


Valakinek el kellene kezdeni egy ilyen helyet kreálni. Én is csinálnék, ha most ráérnék. Talán egyszer. :)

2014. dec. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Sok helyen van értelme és én nem is a fővárosban kezdeném, hanem vidéken, mert a vidékieknek közel sincs annyi lehetőségük helyekre járni. Fel kell vetni pl rádiós műsorokban mint téma, sokan halljanak róla, vagy hasonló.
2014. dec. 4. 19:26
 15/19 anonim ***** válasza:

A rádió is jó ötlet. Szerintem vidéken és Pesten is lenne rá kereslet.

Lenne pár ötletem.:) De miért nem vágsz bele?

2014. dec. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Kérdező férfi vagy vagy nő?


Mert nagyon nem mindegy.


Ha férfi, akkor bárhol a nap bármilyen részében lehetőséged van rá, hogy nőket szólíts meg.

2014. dec. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

15# Akkor írd meg mi az ötleted!:)

16# Férfi vagyok eddig nem azt tapasztaltam, hogy örültek, hogy leszólítottam őket, persze nem voltak elutasítók, de semmi nem lett belőle, mert nem akart velem. De van aki nem szól semmit ha közeledtem felé, ezért nem is próbálkozok.

2014. dec. 4. 20:14
 18/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem kell álszenteskedni, tudjuk mi bajod. Ha egy ilyen csaj ülne az ismerkedős helyen, nem mennél oda hozzá:

[link]

Egy ilyenhez bizots odamennél, de ilyenek nem üldögélnének magányosan, ha mégis, nem lenne esélyed: [link]


Válogass a saját kategóriádból!

2014. dec. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

A 2. se szép, szerintem, vézna, mint egy 7.-kes kislány.

Persze a szép embereket jobban kedveli mindenki, de az még nem minden, attól még utálhatod a személyiségét.

2014. dec. 6. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!