Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, szerelmes vagyok egy kapcsolatfüggő lányba?

Figyelt kérdés
A lány (20 év) kapcsolatból kapcsolatba lép, nem tud egyedül lenni, DE nem egy rihebanc, egyszerűen 1. egyedül nem érzi magát fontosnak és étzékesnek, kapcsolatban igen 2. hihetetlenül jóhiszemű és kedves, amit mások kihasználnak és félreértenek. Semmi önbizalma nincs. A baj csak az, hogy szerelmes vagyok belé (ffi, 21 év), de félek, ha közeledek felé én is csak egy leszek a sok közül, miközben én egy rendes hosszútávú kapcsolatot akarnék vele. Ti mit tennétek ilyen esetben? Barátnői ezerszer mondták már neki, hogy mit csinál, de vak. Közben meg egy hihetetlenül kedves és gyönyörű lány, aki többet érdemel.

2014. dec. 6. 00:47
 1/5 A kérdező kommentje:
RÁ van szorulva mások támogatására, sőt, mások szeretetének megnyerése érdekében olyan dolgokat is megtesz, amihez semmi kedve nincs. Retteg az egyedülléttől. Nem tudom, hogy nyissak felé, hogy más legyen. Valakinek van tapasztalata hasonló helyzetben, ahol működött utána a dolog?
2014. dec. 6. 00:50
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én is ilyen típus vagyok, csak férfiban.
2014. dec. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A lány szeretetmohó (nem szeretetéhes), nem igazán fog tudni megállapodni egy mellett. Bárki bárhogy szereti, neked mindig több kell attól, mert ugye mohó. Valójában ő sem tudja, hogyan igényelné, hogy valaki kifejezze felé a szeretetét, mert valójában nem is tudja felfogni, hogy őt igazán szereti az aktuális barátja. Ezért esik egyik kapcsolatból a másikba és minden alkalommal elhiszi, hogy majd a következő lesz a tökéletes számára, pedig nincs olyan ember a világon, aki jó lenne neki, de erről nem tehet, mert ő maga sem tudja, miért csinálja, amit csinál. Néhány éven belül ki fog égni.

Ha közeledsz felé és járni is fogtok, igen, te is egy leszel a többi közül. Nem tehet róla, nem alkalmas kapcsolatra.


27L

2014. dec. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

* "neki mindig több kell"

bocsi...

2014. dec. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Talán eddig még nem volt igazán szerelmes, és hamar rájött, hogy igazából nem is érez semmit az aktuális alany felé. Vagy azt hitte később beleszeret, de ez nem történt meg.

Fontos akart lenni, de rájött, hogy nem is annyira fontos, és inkább kihátrált. Engem jobban zavarna, ha kikezd mindenkivel aki tetszik, mert beszélgetések alatt is lehet sok dolgot tisztázni, és akkor is kiderül emberekről jópár dolog.

A többi férfi is mindent megtett volna érte?

Te már léptél valamit? Tud róla, hogy te mit szeretnél?

2014. dec. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!