Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem merek kezdeményezni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek kezdeményezni, félek hogy nem lenne belőle semmi. Összejöhet? Hogy hozzak össze 1 randit?

Figyelt kérdés

16 vagyok, nemvolt még soha barátnőm, de van 1 lány, akit régóta ismerek, csak évek óta nem beszéltünk.

régebben is tetszett, de mostanában eljátszottam a gondolattal, hogy milyen jó lenne, ha járnánk.

az a baj, hogy túl jól néz ki hozzám.. szerintem.. nem vagyok egy Adonisz .. nemtudom van-e barátja, nem , ezért nem merek ilyen témába vele beszélni, plusz nemhiszem hogy ő barátságnál többet akar..


de, ha rá is venném magam, hogy megbeszéljek vele 1 randit, nemtudom hogy hívjam.. pl msn.. Szia.. Nem jönnél el velem 1 randira? vagy hogy?

a másik, meg hogy hova?

1 településen lakunk, 1 óra a belváros (pest)..

van a csajozasitanacsok.hu .. ott olvastam, hogy 1 randin fontos, hogy a célponttól nem messze, pl egy buszmegállóban találkozzunk, ne utazzunk fél órát se együt.. még talán ezt is megoldanám.. de hova hívjam? moziba? korizni? esetleg még merre?


a csajjal nagyon kis korunk óta ismerjünk egymást (ovi) összejöhet valami? nagy égés ha megkérdezem, és van barátja, v nem akar tőlem semmit?


2010. jan. 31. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
csak lépésről lépésre. először hívd el egy forrócsokira mondjuk, kérdezd meg tőle, h lenne-e kedve beülni veled valahova.
2010. jan. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Pontosan!

A "randit" meg a "járást" nem kérdezni kell - hanem el kell hívni lehetőleg egy olyan helyre, ahova szívesen megy. Ha jön, onnan kezdve alakulhatnak a dolgok.

2010. jan. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de ha elhívom mondjuk korizni, mert rég találkoztunk, és h fussunk már össze.. abból hogy hozhatok ki olyan helyzetet, hogy következő alkalommal, már 1 randi legyen mondjuk moziba?
2010. febr. 1. 21:54
 4/9 anonim válasza:
Hát, ha nem mersz személyesen vele bezsélgetni akkor irj rá msn-en. 'szia mizu stbstb.' mondj általános témákat suli,bulik meg ilyenek...tartsd szóval..aztán rátérhetsz hogy hogy áll a pasikkal..van-e most neki, de csak így futólag..egyáltalán nem égő csak ne ezzel kezd h vane pasija...a többit majd látod..;) sok szerencsét
2010. febr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

hát.. az a baj, hogy évek óta azért nem beszélünk, mert nem tudunk találkozni.. teljesen más időpontba járunk suliba..

amm az általános témákig énis levágtam, mert kérdeztem már meg mástól, hogy van-e pasija, akitől pedig nem akartam semmit..

csak 1 baráti találkozóból nem tudom hogy csináljak olyan helyzetet, h a kövi randi legyen

2010. febr. 2. 18:46
 6/9 anonim válasza:
Hát ha ügyes vagy és jól m egszervezed az egészet akkor a kövi randi is lehet ;)
2010. febr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha jól értem akkor szoktál azért vele beszélni, mivel régi az ismerettségetek. Az általános dolgokról való bezsélgetésnél azért próbálj többről. Ne a suliról, bulikról, hanem sokkal inkább az érdeklődési köréről beszélj vele. Például. mit szoktál csinálni, ha éppen nem tanulsz? mit csinál szabad idejében? Mi a hobbija? Ha esetleg olyan, amit te is tudnál művelni érdeklődd meg, hogy tudna-e ebben neked segíteni? Ha igen, akkor már egy találkozó az ő részéről elkerülhetetlen. Kérdezd meg szeret-e korizni, ha igen, akkor mond meg neki h te is, de már régen voltál, mert a baráti körödből mindenki lusta és most keresl olyat, akivel tudnál menni, hátha ő benne van. Ha mentek korizni, utána tovább beszélhettek akár filmekről is, melyik a kedvence, milyen filmeket szeret, mond neki h most lesz egy jó film moziban, te mész és megnézed, ajánld fel neki, hogy tartson veled, fontos h semmiképpen sem azt mond ,,eljönnél-e velem moziba?" hanem hogy te biztosan mész (ezzel is mutatva h nem állandóan ő után epedsz, hanem vannak elfoglaltságaid, kiszoktál mozdulni otthonról, nem vagy nyúlbéla) szóval ajánld fel neki a lehetőséget, mutatva ha él vele akkor jól jár, ha nem akkor kimarad valami jóból, lemarad rólad. A külsőddel annyit foglalkozz, hogy ápoltan nézzél ki, és elegánsan öltözz, vagy ha nem is elegánsan, de a ruhád is ápolt legyen. A jó külső a figyelem felkeltésig fontos a lányoknak is, ha ez nincs meg neked, akkor szavakkal, érzelmekre hatással ez pótolhatod, vizsont hiába nézel ki jól, ha onnan tovább csak az üresség az ember.

Szóval a mozinál tartottam:) Ha erre is igent mond, akkor már biztos valamilyen formában felkeltetted az érdeklődését, innen közben ha tudtok beszélgetni, és viszonylag sok mindenről tudtok, már tovább tudod fűzni az egész kommunikációt. Egyre több mindent tudsz meg róla, egyre több közös pontot és érdeklődési kört találtok, innen már csak a következő találkozókat kell megbeszélni. Fontos, hogy se a korizás előtt, se a mozi előtt, ne azt kérdezd, hogy van-e barátja, ilyet sosem kérdez egy férfi, mivel azt kell elérni, hogy akarja: te légy a barátja. Ha van neki, akkor mondja úgyis, példálul ,,bocs nem mehetek veled, mert van barátom". Ilyenkor csak annyit kell reagálni például, hogy ,,sajnálom nem tudtam, hogy ilyen rövid pórázon tartanak" vagy ,,sajnálom, de én nem őt hívtam korizni, hanem téged". Ha azt reagálja, hogy nem tart rövid pórázon, akkor is vissza lehet vágni, hogy akkor nem érted miért ilyen besavanyodott, hogy nem mer menni veled korizni, ezek szerint a barátja (már ha van neki) nem is igazán, mert nem engedni még korizni sem egy gyerekkori ismerősével. De ha nincs barátja akkor meg simább az ügy, már ha a lány is vonzódik hozzád. Leírtam hogyan invitáld korizni, azt is utána hogy próbáld moziba hívni, innen meg mivel már beszégettek és megismeritek egymás érdeklőését, vagy ha már eleve tudod, mivel régi ismerősöd, könnyű tovább fűzni a lényeg h mindenképpen próbáld meg ezeket. Ne feledd, ha le akar rázni, akkor tudod mi a szitu, de ne törjön le, mivel ezek szeritn reménytelen eset, és emiatt maradhatsz le más potenciális partner jelöltekről. De ahogy én látom, és ha valóban nagyszerű lány ahogy te gondolod, akkor sokkal inkább fog egy ilyen közeledésre reagálni mint más macsókéra. Ja és neked az előnyöd az h már korábbról ismer, így tudja h nem vagy egy szélhámos, vagyis megbízható vagy, persze ahhoz az kell, h tényleg nem követtél el a múltban olyan rosszaságot, ami miatt rossz szemmel nézne rád:D

Na sok sikert!:)

2010. febr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

előző vagyok: javítok: (már ha van neki) nem is igazán*, mert... a * helyére: szereti...

és kifelejtettem h beszélhetsz vele a régi dolgokról, a lányok nagy része szeret beszélni a gyerekkori emlékekreől, és mivel veled éli át ezeket újra egy beszélgetés formájában, így közelebb kerül hozzád érzelmileg, esteleg mikor már meg volt a kori, a mozi, menjetek el egyszer az egykori oviba, ahonnan még az ismerettség származik. Gondolom az mindekettőtöknek közel van, hiszen ő is te is oda jártatok. A találkozások után pedig már a következőre elég, ha beültök egy közeli kávézóba, pizzériába stb. nem hiszem h aki a környéketeken lakik, az mind 1 órát utazik h a belvárosban legyen. Bár én vidéki vagyok, a pesti dolgokban nem vagyok benne, de abból h a belváros 1 óra gondolom te az lehetsz...

Na minden jót!

2010. febr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi szépen

a legnagyobb baj, hogy nem tudom elhívni sehova, mert nincs rá keret..

már gondolkodtam rajta, hogy elhívom, de elmenni valahova nem 1000 ft..


kicsit később megpróbálom, és megfogadom a tanácsod ;)

2010. febr. 8. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!