Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 26 éves fiú vagyok, találkozga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves fiú vagyok, találkozgatók egy 25 éves lánnyal, akivel jól érzem magam nagyon. Akkor most mi járunk? Vagy kapcsolatban vagyunk? Fogtam már meg a kezét, aludt már nálam és adtam már puszit a szájára.

Figyelt kérdés
2014. dec. 10. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
26 évesen ilyet kérdezni, atyaég...?!
2014. dec. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mizu Gergőke?:D:D
2014. dec. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ezt nektek kell eldönteni :)


Tetszik ez a gyermeki naívság :)

2014. dec. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

...én is csókoltam már meg nőt, sőt be is feküdt mellém, és rám is mászott minden pózban... :-)


Ami félelmetes volt, hogy még azt is mondta, hogy szerelmes belém és el sem tudja képzelni az életét más sráccal... :-)


Nos azóta már másik pasin pattog, és gondolom neki mondja, ugyanezeket... :-)


Mindebből az következik, hogy ez nem gyermeki naívság (amit a kérdező csinál), csupán ismerkedik a másik nemmel... :-)

2014. dec. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

26 évesen feltettél egy olyan kérdést, amit egy 14 évestől várna az ember.

Beszéld meg vele.

2014. dec. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!