Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kihívtam egy fiút randizni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihívtam egy fiút randizni, nekem kell a költséget állni?

Figyelt kérdés

kíhivtam egy programra aminek van belépődíja én teljes mértékbe szeretném fizetni mivel Én hivtam el .. baráti körbe megyünk szerintetek hogy illő ?

18L vagyok

21F


2014. dec. 11. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogja hagyni ez fix ,h nagyon te állj neki mindent ha mégis így lenne akkor ha normális biztos ,h viszonozni fogja neked egy másik alkalommal.
2014. dec. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nos az alapvető íratlan szabály elvileg az, hogy a férfi fel ajánlja hogy kifizeti ő. Legalábbis, amikor én randiztam a jelenlegi párommal, akkor ő így állt hozzá. Persze én nem engedtem neki hogy kifizesse, mert egyrészt csóró volt másrészt nehogy már mindenre meghívassam magam.


Nem tudom ez visszafelé hogyan működik, de szerintem fizessétek felesbe. Ha már elmegy a programra, akkor érdekled, szóval lehet nem oszt nem szoroz neki az az összeg, amit kifizet. Fizessétek felesbe és akkor béke van, senki nem agyal hogy mi lett volna ha :)

2014. dec. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
csak hogy én hivtam el..
2014. dec. 11. 23:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt vállad be most te. Ha azt mondja, hogy ő szeretné fizetni, akkor pajkosan kacsintva csak annyit mondj, hogy a legközelebbi programra a vendége vagy :)
2014. dec. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

igen, ha fel is ajánlja, mondd neki, hogy majd legközelebb ő fizet :)

jól esik az ilyen nekünk is

2014. dec. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Természetesen!

Emancipált nők vagytok, szavazati joggal, egyenjogúsággal, stb...

Eminens, hogy az fizet, aki meghívja a másikat.

Nem csak a jóban kell kiabálni a feministáknak, a kellemetlenből is ki kell(ene) venni a részüket.

Hölgyeim, EGYENJOGÚSÁG, NEM NŐURALOM!

2014. dec. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Attól függ, hogy te mit akarsz? Ő fizessen vagy te?

Baráti körben szerintem mindegy.

Nekem volt egyszer ilyen a moziban, hogy nyújtottam a pénzt és engedte, hogy én vegyem meg a jegyeket, de viszont egy hét után ő hívott el és ő fizetett :) Ki kell ismerni, hogy milyen típus minden férfi más :D

2014. dec. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!