Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit váltott ki belőlem ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit váltott ki belőlem ez a személy?

Figyelt kérdés

Randiztam egy személlyel.

Külsőre egyáltalán nem az esetem mégis van valami benne egy fajta kisugárzás ami magával ragadt és eléggé megmozgatta a szexuális fantáziámat is.

Kedves ,okos és intelligens és nagyon tapintatos.

A randi alatt folyamatosan fent tudta tartani az érdeklődésemet irányába annak ellenére ,h külsőre nem az én világom.

Viszont mégis várom a következő alkalmat,h láthassam.

Vajon érdemes ezzel foglalkoznom mi ez az érzés?Miért vonzódom hozzá ennyire?

Pedig nem az esetem.

Ez csak valami hirtelen dolog vagy netán még érezni is fogok valamit iránta ?



2014. dec. 19. 12:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
"egy személlyel" XD
2014. dec. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

# 1

Bocs ez tényleg nagyon cink elnézést elsiettem és trehány voltam.


1-es le ülök

2014. dec. 19. 12:05
 3/14 anonim ***** válasza:
2. Mi?? Csak elképesztően személytelen a megfogalmazás...
2014. dec. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A kinézet egy dolog, a szexuális kisugárzás meg egy másik. Én sem vagyok valami hű de szép, meg csinos, mégis tudom magamról, hogy van egyfajta kisugárzásom, amitől egyes pasik megőrülnek. (nem nagyképűségből írom, bocsánat, ha így jött le)


Találkozz vele többször, aztán majd kiderül mi lesz belőle.

2014. dec. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Tudom és még hibával is tele van.
2014. dec. 19. 12:08
 6/14 anonim ***** válasza:
Az a lényeg hogy vonzódsz hozzá és vele szeretnél lenni. Hogy mit lehet kihozni ebből a kapcsolatból a jövőben, csak akkor fog kiderülni, ha már elkezditek. Ez már elég alap a kezdéshez.
2014. dec. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

talán csak most fogsz rájönni, hogy a külső semmit se számít (bizonyos keretek között nyilván, de ha valaki nem undorító, akkor bárhogy nézhet ki, ha a személyisége megragad)! találkozz vele még, majd meglátod, hogy megszépül a szemedben, ahogy egyre jobban megismered.


mindenképpen érdemes ezzel foglalkoznod, pontosan így indulnak a nagy szerelmek, nem úgy, hogy meglátod és hűűű de helyes/csinos!


egyébként nem derül ki, hogy te vagy a nő és aki nem az eseted az a férfi, vagy fordítva?

2014. dec. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Csak azért vannak kétségem a dologgal kapcsolatban mert nem úgy kell ,h legyen ,h már az első alkalommal húú,de nagyon minden passzol még a külső is 10/8 legalább ?

Mert nálam ez a hát majd meg tetszik meg megszeretem idővel nem szokott működni.

Igaz ő valahogy más így még nem éreztem ezt a vonzalmat mert nálam az arc a legfontosabb és utána persze a személyiség is fontos.

De ő nem tartozik bele abba a kategóriába akik beszoktak jönni mégsem tudom azt ,mondani ,h nem vonz az ember a jelenlétemben.Ahogy megszólal a hangja úgy az egész jelenlététől egyszerűen elolvadok.

2014. dec. 19. 12:30
 9/14 anonim ***** válasza:

haha! hát ne haragudj, de vagy fiatal vagy még nagyon, vagy szerencsés, de olyan igen ritkán fordul elő, hogy minden, de minden passzoljon és tökéletes legyen (már ha előfordul) és akkor már inkább a külső értékei legyenek gyengébbek, kevésbé tökéletesek, mint a belső...


nem, szerintem nem úgy történik, vagy legalábbis semmiképpen sem ez az egyetlen út, hogy külsőre megtetszik, megismerkedtek és akkor kiderül, hogy bírod is és minden oké. ez lenne nyilván az ideális, de nem így van, és idővel egyre kevésbé így lesz. sőt, szerintem sokkal jobb meglepetés, ha valaki egyáltalán nem is tetszik, elkezded megismerni és belezúgsz!


30/N

2014. dec. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ezt nevezik szerelemnek, nem érted mért vonz, ahol van értelem az nem szerelem.
2014. dec. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!