Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit váltott ki belőlem ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit váltott ki belőlem ez a személy?

Figyelt kérdés

Randiztam egy személlyel.

Külsőre egyáltalán nem az esetem mégis van valami benne egy fajta kisugárzás ami magával ragadt és eléggé megmozgatta a szexuális fantáziámat is.

Kedves ,okos és intelligens és nagyon tapintatos.

A randi alatt folyamatosan fent tudta tartani az érdeklődésemet irányába annak ellenére ,h külsőre nem az én világom.

Viszont mégis várom a következő alkalmat,h láthassam.

Vajon érdemes ezzel foglalkoznom mi ez az érzés?Miért vonzódom hozzá ennyire?

Pedig nem az esetem.

Ez csak valami hirtelen dolog vagy netán még érezni is fogok valamit iránta ?



2014. dec. 19. 12:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez valakinek a belső kisugárzása. Lehet, hogy nem kifejezett szerelem, de ha ennyire hat rád, akkor hagyjad, hadd hasson. Aztán majd meglátjátok, mi lesz belőle. Még akár házasság is lehet.
2014. dec. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Végre!:D

Egy lány aki nem azt nézi hogy milyen cipő/nadrág van egy emberen és hogy mennyi lóvéja van,hanem hogy mi is van a lelkében,tisztelet!

2014. dec. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Évek óta szajkózom ezen az oldalon, hogy nem minden a külcsín, és az előnytelen külsejű férfiak is ugyanolyan eséllyel indulhatnak, ha megvan a sármjuk, és tudják, mi kell a nőnek.

Emberedre akadtál kérdező. A vonzalom már megvan, lássuk, hogyan lesz tovább. Egyébként nem mindig szerencsés a "meglátni és megszeretni" történet. A hamar jött szerelem hamar elvakítja a résztvevőket, és nem látnak tisztán már az ismerkedési fázisban sem. Ezek szoktak a szalmalángszerű fellobbanások lenni, amikor fél év múltán elkezd lebomlani az oxitocin, és kinyílik a szem. Sokszor jobb a "lassú víz partot mos" szindróma.

Nem garantálható, hogy ebből lesz valami, de végre megtapasztaltad, milyen a vonzódás, és ezután már odafigyelsz majd, hogy megtaláld a partnered mellett.

2014. dec. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Milyen hibák voltak? Volt valami súlyos? Sokszor félrelépős vagy nagyon ronda vagy bénázott?
2014. dec. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!